اخبار طلا و سکه
 • صعود قیمت طلا و سکه، آیا افزایش قیمت ها واقعی است؟

  طی روز های اخیر قیمت سکه و طلا نوسانات بسیاری را تجربه کرده است و حرکت صعودی یا نزولی واقعی نداشته است. از اواخر روز گذشته ما برای بار دیگر شاهد صعود قیمت ها در بازار طلا بودیم. آیا افزایش امروز طلا واقعی است؟

  صعود قیمت طلا و سکه، آیا افزایش قیمت ها واقعی است؟


  طی روز های اخیر قیمت سکه و طلا نوسانات بسیاری را تجربه کرده است و حرکت صعودی یا نزولی واقعی نداشته است. از اواخر روز گذشته ما برای بار دیگر شاهد صعود قیمت ها در بازار طلا بودیم. آیا افزایش امروز طلا واقعی است؟

  اونس در کانال 1850 دلاری و دلار متزلزل موجب شد سکه نتواند‌ کانال 10500 تومانی را حفظ کند. سکه‌بازان زمانی که متوجه ریزش سنگین دلار شدند، ترجیح دادند در موقعیت فروش قرار بگیرند و به روند اونس توجه نکنند.

  سکه در صورتیکه به بالای 10500  بازنگردد، توانایی ریزش به نزدیکی مرز ۱۰ میلیونی را خواهد داشت،دلار دیشب در محدوده 23250 تا 23650 قرار داشت که شاید به روند سکه امروز چهارشنبه کمک کند.

  در صورتی که دلار کاهش خاصی را در آینده تجربه نکند، خریداران بیشتری وارد بازار می شوند. دلار در محدوده 22900 با فشار خرید مواجه شد و تا 23650 هم ورود کرد.

  چنین برگشتی به معنای آن هست که بازار دیگر به راحتی تن به افت‌های سنگین نخواهد داد؛ با اینحال معامله‌گران هم نتوانستند دلار را از محدوده 23800 عبور دهند.

  در این معنا اگر بازار آمادگی کاهش را از خود نشان نداده، سیگنال افزایشی خاصی را نیز دریافت نکرده است. این روزها کف 22500 و سقف 23800 برای خرید و سپس فروش معامله گران اهمیت ویژه دارد.

  اونس طلا نیز با وجود ضعف زیاد خود در حرکت های صعودی، در سطح 1850 دلار باقی ماند که در نتیجه آن با افزایش قیمت دلار، باعث شد قیمت سکه کانال 10800 تومان را به دست آورد.

  هرچند نمی توان گفت که افزایش قیمت های این روز های بازار واقعی هستند و نوسانات بسیار زیادی در بازار وجود دارد اما چندان تمایل نزولی نیز در بازار دیده نمی شود.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی