اخبار خودرو
 • ارسال کمک‌های شرکت مدیران خودرو به مناطق سیل‌زده

  شرکت مدیران خودرو با ارسال کمک‌های خود به مناطق محروم این استان سعی کرده تا در راستای وظایف اجتماعی خود به عنوان بزرگترین خودروساز خصوصی کشور بتواند سهمی در کمک به آنها داشته باشد.

  به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، پس از وقوع سیل در ماه‌های گذشته در استان خوزستان، به ویژه اهواز و برازجان و وضعیت نامناسب برخی روستاها که بر اثر سیل خسارت‌های بسیاری به آنها وارد آمده است، مردم این دیار، کماکان با مشکلات گوناگون درگیر هستند.

  از این روی شرکت مدیران خودرو با ارسال کمک‌های خود به مناطق محروم این استان و روستاهای گوناگون سعی کرده تا در راستای وظایف اجتماعی خود به عنوان بزرگترین خودروساز خصوصی کشور بتواند سهمی در کمک و حمایت از این مردم خونگرم و محجوب داشته باشد.

  در این راستا شرکت مدیران خودرودر طول هفته گذشته، ۱۰۰۰ عدد بسته حمایتی شامل مواد غذایی، روغن، وسایل بهداشتی و نظافت، پتو و بخاری را به این استان‌ها ارسال نمود که توزیع آن با همکاری نمایندگی مدنیان در اهواز و نمایندگی اسماعیلی در برازجان صورت گرفت.

  لازم به ذکر است شرکت مدیران خودرو در سال گذشته نیز با وقوع سیل در کلیه نقاط کشور، کمک‌های گوناگونی را به این مناطق ارسال داشته و همواره توجه ویژه ای را در کمک رسانی در هنگام بروز حوادث طبیعی داشته است.

  این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی