اخبار بازار ارز
 • دو سیگنال برای صعود دلار | انتظارات افزایشی در بازار قوت خواهد گرفت؟

  بازار دلار برای صعود منتظر دو سیگنال است؛ ماندن درهم بالای سطح ۶ هزار ۳۲۵ تومان و پایین نیامدن دلار از مرز ۲۳ هزار تومان.

  به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اقتصادنیوز، در اولین روز هفته، معامله گران سعی کردند، کف قیمت دلار را بالاتر بیاورند؛ آن ها در مرحله اول اجازه ندادند اسکناس آمریکایی به زیر کانال ۲۲ هزار تومانی برود و در مرحله دوم، تلاش کردند، قیمت این ارز را بالای مرز ۲۳ هزار تومانی نگه دارند. از نگاه تحلیل گران فنی، رفتار دلار در روز شنبه به معنای تلاش بازار برای حضور در سطوح بالاتر بود؛ البته معامله گران سعی داشتند، در فضای مطمئنی این افزایش قیمت دلار رخ دهد، در نتیجه در ابتدا سعی می کردند با قدرت از یک سطح حمایتی محافظت کنند و در قسمت دوم، فعالانه تلاش کردند که دلار از نزدیکی سطح مقاومتی پایین تر نیاید. حتی در معاملات پشت خطی روز شنبه نیز قیمت اسکناس آمریکایی به زیر ۲۳ هزار تومانی نیامد و در صورتی که این رویه در روز جاری ادامه پیدا کند، گام بلندی برای افزایش قیمت برداشته خواهد شد.

  • صرافی ملی نرخ یورو را افزایش و دلار را کاهش داد | جدیدترین قیمت ارزها در ۴ بهمن ۹۹
  • موج رفت و برگشتی در بازار دلار

  در حالی که عده ای از معامله گران عنوان می کردند، دلار وارد مسیر صعودی شده است، برخی از فعالان باور داشتند، بازار پس از نوسانات نزولی شدید هفته گذشته، گرفتار یک موج رفت و برگشتی شده است. از نگاه آن ها، بازار با نزدیک شدن به محدوده ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومانی، فروشنده خواهد شد و پس از آن، قیمت یک بار دیگر به سمت کانال ۲۲ هزار تومانی سرازیر می شود.

  • دلاری ها در پی جبران ضرر

  عده ای از فعالان عنوان می کنند، بسیاری از نوسان گیران دلار از افت اخیر دچار ضررهای سنگین شده اند و به دنبال آن هستند که در محدوده ۲۵ تا ۲۶ هزار تومانی اقدام به فروش دلار خود کنند. در واقع عده ای در انتظار ایجاد فرصتی برای خروج از بازار هستند.

  برخی معامله گران بازار ارز نیز به صورت سنتی خود را با نرخ حواله درهم هماهنگ می کنند. عدد طلایی درهم برای معامله گران در روز جاری ۶ هزار و ۳۲۵ تومان خواهد بود و در صورتی که نوسان بالای این عدد رقم بخورد، انتظارات افزایشی در بازار قوت خواهند گرفت.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی