ارزهای دیجیتال
 • تولید ارز دیجیتال در زیر زمین منزل مسکونی در کاشان

  فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف 43 دستگاه ماینر قاچاق و دستگیری فردی که در زیر زمین منزل مسکونی خود اقدام به تولید غیرمجاز ارز دیجیتال می کرد، خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سرهنگ حسین بساطی گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و پاک سازی نقاط آلوده از وجود افراد مجرم و خلافکار طرح یک روزه امنیت محله محور توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان در یکی از محله های  این شهر اجرا شد .

  وی افزود: در این طرح ماموران پس از اطلاع از تولید غیر مجاز ارز دیجیتال در یک منزل مسکونی طی هماهنگی با مقام قضائی وارد عمل شده و در بازرسی از زیر زمین این منزل 43 دستگاه ماینر قاچاق را کشف و یک نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه ارزش ماینرهای مکشوفه برابر ارزیابی های صورت گرفته توسط کارشناسان مربوطه 10 میلیارد ریال است گفت: مالک این ماینر ها برای تولید ارز دیجیتال به صورت غیر مجاز و بدون مجوز از برق شهری استفاده می کرده است که این کار مشکلاتی را برای دیگر شهروندان و ضرور زیان به اداره برق منطقه بوجود می آورد.

  سرهنگ بساطی ، دستگیری  3 سارق منزل و مغازه ، 26 فروشنده مواد مخدر ، 5 معتاد دستگاه خودرو ، کشف 2 کیلو و 100 گرم تریاک و هروئین و  3 دستگاه  موتورسیکلت مسروقه را از دیگر دستاوردهای اجرای طرح مذکور عنوان  و اظهار داشت: طرح های امنیت محله محور پس از درخواست مردمی و بررسی های میدانی پلیس با هماهنگی دستگاه قضائی و همکاری دیگر دستگاه ها به اجرا گذاشته می شوند و در این خصوص از مردم می خواهیم که هرگونه اخبار و گزارش از اقدامات مشکوک و مجرمانه در محله خود را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

  بیشتر بخوانید:

  • انهدام باند قاچاق اسلحه‌های غیر مجاز به کشور / محموله ۴۳۶ کیلویی حشیش و تریاک به مقصد نرسی
  • کشف یک هزار و ۷۴۰ قلم انواع مواد غذایی فاسد شده در کاشان/ امحاء ۳ میلیارد ریال پوشاک خارجی قاچاق در اصفهان


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی