جهان
 • پورشه تایکان کراس توریسمو مدل 2021 در راه است

  گروه بین الملل: در روزها و هفته های منتهی به معرفی یک وسیله نقلیه جدید، شرکت ها گاهی اوقات مقداری استتار از نمونه های آزمایشی خود را حذف می کنند.


  گروه بین الملل: در روزها و هفته های منتهی به معرفی یک وسیله نقلیه جدید، شرکت ها گاهی اوقات مقداری استتار از نمونه های آزمایشی خود را حذف می کنند.

  به گزارش خبرخودرو، اما پورشه، در مورد تایکان کراس توریسمو مدل 2021 این گونه نیست. طراحی گسترده و روکش استتاری آن بسیار غیرمعمول و جذاب است و دارای پنج بلندگوی آیرودینامیکی کاملاً متفاوت از سایر تایکان هایی است که دیده ایم.

  از مشخصات استاندارد کراس توریسمو می توانیم به ارتفاع سواری بالاتر، ریل های سقفی با صفحات پلاستیکی و چرخ های طاقدار اشاره کنیم. این مثال فضای داخلی آن را نیز برای دوربین نشان می دهد و جای تعجب ندارد که بسیار شبیه تایکان معمولی است. در این حالت، تودوزی مشکی با تزئینات چوبی مات و براق تزیین شده است. از کراس توریسمو انتظار کیفیت ساخت فوق العاده ای را داشته باشید.

  این شرکت مشخصات دقیق پیشرانه یا مشخصات خودرو را اعلام نکرده است، اما ما انتظار داریم که به صورت چهار چرخ متحرک در دسترس باشد. این واگن احتمالاً پیشرانه های توربو 522 اسب بخار (390 کیلووات) 4S و 670 اسب بخار (500 کیلووات) را ارائه می دهد، اگرچه موتور توربو S با قدرت750 اسب بخار (560 کیلووات) نیز ممکن است در دسترس باشد. پورشه تایکان کراس توریسمو مدل 2021 احتمالاً گران تر از تریم های فعلی با قیمت 103 هزار و 800 دلار برای 4S و 150 هزار و 900 دلار برای توربو خواهد بود.
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی