جهان
 • فلسطین: از امارات شکایت نکردیم

  مقامات فلسطین صحت گزارش های رسانه ای را که اعلام کرده بودند، فلسطین علیه امارات به دلیل واردات تولیدات شهرک های اسرائیلی به سازمان ملل شکایت کرده، رد کردند.

  به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی فلسطین "وفا"، وزارت خارجه فلسطین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، هیچ شکایتی علیه هیچ کشوری نشده است بلکه با توجه به وظیفه میچل باچله، کمیسیونر عالی حقوق بشر سازمان ملل که درباره بانک اطلاعات مربوط به شرکت ها، افراد، نهادها و فعالیت های تجاری است، خواستار پیگیری شرکت ها و افرادی شدیم که با شهرک های اسرائیلی در اراضی اشغالی فلسطین همکاری دارند.

  این وزارت خانه در ادامه تاکید کرد، در مورد شرکتهایی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با شهرکهای صهیونیستی واقع در اراضی اشغالی فلسطین از جمله قدس شرقی کار می کنند، نامه ای به باچله، احمد ابوالغیط، دبیرکل اتحادیه عرب و یوسف العثیمین، دبیرکل سازمان همکاری اسلامی فرستاده است.

  در این نامه ها اشاره شده که انعقاد توافقنامه های تجاری با شهرک های اسرائیلی نقض قوانین بین المللی محسوب می شود و تاثیری سوء و خصمانه بر حقوق ملت فلسطین دارد.

  وزارت خارجه فلسطین از کمیسیونر عالی حقوق بشر سازمان ملل خواست، شرکت هایی که با شهرک سازی های رژیم صهیونیستی همکاری می کنند در بانک اطلاعات صادره از شورای حقوق بشر قرار دهد و این شرکت ها و بازرگانانی را که روی نقض حقوق بشر و حقوق اصلی ملت فلسطین پافشاری می کنند، بازخواست کند.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی