جهان
 • حمله به نیروهای حشد شعبی با حمایت مستقیم آمریکا صورت گرفت

  تحلیلگر سیاسی عراقی:

  یک منبع امنیتی عراقی از حمایت مستقیم نظامیان آمریکایی از حمله تروریستی شمال استان صلاح الدین خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد نیوز، یک منبع امنیتی اعلام کرد که حمله تروریستی صورت گرفته به تیپ ۲۲ نیروهای حشد شعبی عراق با حمایت نظامیان آمریکایی صورت گرفته است.

  وی افزود: این حمله که در شمال استان صلاح الدین انجام شده، با حمایت و برنامه ریزی مستقیم نظامیان آمریکایی انجام شده است.

  این منبع تاکید کرد: دوربین های حرارتی متعلق به نیروهای حشد شعبی جنگنده های اشغالگران آمریکایی را در زمان فرود در بلندی های حمرین طی روزهای گذشته رصد کرده است.

  وی گفت: به نظر می رسد که اشغالگران آمریکایی از این طریق، تسلیحات و تجهیزات نظامی برای حمایت از گروه های تروریستی منتقل کرده اند. این منبع بیان کرد: داعش در جریان این حمله از سلاح های سنگین و مختلف استفاده کرده است.

  شب گذشته، منابع خبری گزارش دادند که شماری از نیروهای حشد شعبی عراق در درگیری با داعش در صلاح الدین به شهادت رسیدند. سازمان حشد شعبی عراق از درگیری شدید نیروهای این سازمان با عناصر تروریستی داعش در صلاح الدین خبر داد.

  بر اساس این گزارش، تیپ ۲۲ حشد شعبی توانست در عملیاتی که بمنظور مقابله با حمله شبانه داعش در استان صلاح الدین انجام شد، تروریست‌ها را به محاصره درآورد. درجریان این درگیری‌های شدید که در منطقه «العیث» رخ داد ۱۰ تن از رزمندگان حشد شعبی به شهادت رسیدند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی