جهان
 • موضع تونس در حمایت از مسأله فلسطین ثابت است

  وزیر خارجه تونس:

  وزیر خارجه تونس در جریان گفتگوی تلفنی با وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین، گفت: موضع تونس در حمایت از مسأله فلسطین ثابت است.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، «عثمان جرندی» وزیر خارجه تونس به صورت تلفنی با «ریاض المالکی» وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین گفتگو کرد. دو طرف در این تماس تلفنی در خصوص آخرین تحولات فسطین رایزنی کردند.

  بر اساس این گزارش، وزیر خارجه تونس در جریان تماس تلفنی مذکور تاکید کرد که موضع کشورش در قبال حمایت از ملت و آرمان عادلانه فلسطین ثابت است و تونس همیشه برای کمک به ملت فلسطین آمادگی دارد.

  طرف های تونسی و فلسطینی همچنین در مورد تلاش‌های اردن و مصر برای برگزاری نشست وزرای خارجه کشورهای عربی در مقر اتحادیه عرب به منظور تقویت حمایت‌های کشورهای عربی از مسأله فلسطین گفتگو کردند.

  پیشتر نیز «قیس سعید» رئیس جمهور تونس در سخنانی تأکید کرده بود: ما از حقوق ملت فلسطین حمایت می‌کنیم و مطمئن هستیم که ملت فلسطین روزی حقوق مشروع و پایمال شده خود را بازپس خواهد گرفت.

  وی گفته بود: تا زمانی که انسان‌های آزاده در نقاط مختلف جهان حضور دارند، قطعاً حق و حقوق مشروع و سلب شده فلسطینیان تضییع نخواهد شد. ما همواره تلاش کرده‌ایم تا حمایت‌هایمان از فلسطین محدود به اتخاذ مواضع شفاهی و یا صدور بیانیه‌های محکومیت نباشد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی