اخبار بانک و بیمه
 • مسابقه های جذاب برای مخاطبان بانک ملی

  در شبکه های اجتماعی انجام می شود؛

  اخبار پولی مالی- بانک ملی در ادامه تعاملات خود با مخاطبان، مشتریان و کاربران فضای مجازی، دو مسابقه هیجان انگیز تازه را در شبکه اجتماعی اینستاگرام طراحی کرده است.

  به گزارش اخبار پولی مالی،بانک ملی در ادامه تعاملات خود با مخاطبان، مشتریان و کاربران فضای مجازی، دو مسابقه هیجان انگیز تازه را در شبکه اجتماعی اینستاگرام طراحی کرده است.

  مسابقه_صبح_جمعه که نخستین قسمت آن به تازگی برگزار شد، با طرح یک سوال ویدئویی همراه است و کاربران باید پس از پاسخ به آن، یکی از دوستان خود را نیز منشن کنند.

  این مسابقه هر هفته جمعه ها برگزار می شود و 10 جایزه 200 هزار تومانی برای برندگان آن در نظر گرفته شده است.
  قسمت نخست این مسابقه با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شده و ویدئوی آن بالغ بر 12 هزار بار دیده شده و بالغ بر ۵۲ هزار کامنت دریافت شده است.

  مسابقه دوم در قالب «کوییز استوری» نیز سه شنبه ها و جمعه ها در صفحه اینستاگرام بانک ملی ایران به نشانی @bankmelli1307 برگزار می شود. این مسابقه نیز با طرح سوالاتی از کاربر می خواهد پاسخ آن را در استوری درج کرده و منتظر قرعه کشی برای برنده شدن دو جایزه 200 هزار تومانی باشد.

  کانال بانک ملی ایران در اپلیکیشن بله نیز به صورت هفتگی یک مسابقه مهیج با جایزه را برای مخاطبانش برگزار می کند.
  بانک ملی ایران با استفاده از ظرفیت مجازی توانسته ضمن ایجاد یک فضای تعاملی دو سویه میان خود و مخاطبان، علاوه بر معرفی محصولات و امکانات بانک، به جذب مخاطب پرداخته و دامنه اثرگذاری اقداماتش را بیش از پیش افزایش دهد./  بانک ملیقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی