فناوری
 • سریال Walker رکورد افتتاحیه شبکه CW در پنج سال اخیر را شکست

  اولین قسمت سریال Walker با نقش‌آفرینی جرد پادالکی بیشتر از قسمت نخست هر سریال دیگر شبکه CW در پنج سال اخیر تماشا شده است.

  جرد پادالکی، بازیگر سریال سوپرنچرال شبکه CW مشغول مرتب کردن کلاه خود مقابل گندم ها و نور آفتاب در پوستر سریال Walker

  نخستین قسمت سریال Walker بینندگان زیادی داشت. بدون شک یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت سریال در کسب تعداد قابل توجهی از بینندگان بازیگر اصلی آن یعنی جرد پادالکی است که به‌خاطر ایفای نقش سم وینچستر در سریال Supernatural طرفدارانی پروپاقرص دارد. قسمت اول سریال Walker بیشتر از هر اپیزود دیگر هرکدام از سریال‌های شبکه CW از سال ۲۰۱۸ میلادی تا به امروز تماشا شده است.

  در سال ۲۰۱۶ میلادی قسمت اول سریال DC Legends of Tomorrow موفق به جلب توجه ۲.۴۳ میلیون تماشاگر شد. اما آن سریال در حقیقت به قصه‌گویی با محوریت شخصیت‌های سریال‌های محبوب دیگر دی سی در شبکه CW می‌پرداخت و طبیعی بود که بتواند نظر بینندگان زیادی را جلب کند. به همین دلیل تا پیش از پخش نخستین قسمت فصل اول سریال Walker، رکوردهای پربیننده‌ترین اپیزودهای آغازین یک فصل یک سریال شبکه CW طی پنج سال اخیر در چنگ اولین قسمت سریال DC Legends of Tomorrow و نخستین اپیزود فصل چهارم سریال The Flash بودند. ولی سریال Walker توانست تعداد بینندگان اپیزود نخست فصل چهار فلش را هم پشت سر بگذارد.

  به‌لطف فصل سوم سریال Legacies و افتتاحیه سریال Walker، شبکه CW طی چند روز اخیر موفق به ثبت آمار و ارقام قابل توجهی شده است

  سریال Walker با بازی جرد پادالکی در حقیقت ریبوت سریال Walker, Texas Ranger با نقش‌آفرینی چاک نوریس است و به شخصیت کوردل واکر می‌پردازد؛ یک پدر تنها و مبارزی که همسر خود را از دست داده است.

  او کد اخلاقی خود را دارد و باید با غم‌های درونی کنار بیاید؛ تا سعی کند هم یک پدر خوب باشد و هم به‌عنوان یک تکاور کم نیاورد. هرچند با گذر زمان می‌فهمد که شاید درست پیش بردن زندگی در خانه حتی سخت‌تر از کسب پیروزی در پیچیده‌ترین نبردها و مأموریت‌ها باشد.

  شبکه CW در پنج‌شنبه‌ی گذشته توانست رکورد تعداد بینندگان خود در روز پنج‌شنبه طی سه سال اخیر را بشکند. چون علاوه‌بر قسمت اول فصل اول سریال Walker، نخستین اپیزود فصل سوم سریال Legacies هم موفق به جلب توجه بینندگان زیادی شد. نخستین قسمت سومین فصل سریال Legacies با نام We're Not Worthy یکی از پربیننده‌ترین اپیزودهای تا به امروز بود.
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی