اخبار خودرو
 • بازار منطقه، فرصت مناسبی برای افزایش تولید و کیفیت خودروسازان است

  وزیر صمت اعلام کرد:

  وزیر صنعت، معدن و تجارت سیاست این وزارتخانه را رقابتی کردن تولید در داخل کشور و حمایت از شرکت های توانمند داخلی دانست.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت سیاست این وزارتخانه را رقابتی کردن تولید در داخل کشور و حمایت از شرکت های توانمند داخلی دانست.

  به گزارش ایلنا از وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی در مراسم رونمایی از نخستین پیشرانه(موتور) ملی سه استوانه‌ای ساخت داخل، با بیان این مطلب، افزود: دیگر خودروسازان نیز می‌توانند از این موتور در راستای کاهش ارزبری استفاده نمایند تا تمامی خودروسازان داخلی( تولیدکنندگان و مونتاژکاران) به سمت موتور ایرانی بیایند.

  افزایش ۵۰ درصدی تولید خودرو تا پایان خردادماه هدف‌گذاری شده است

  وی با اعلام اینکه بر اساس طرح کمیته خودرو وزارت صمت برای افزایش ۵۰ درصدی تولید خودرو در ۶ ماه جاری (تا پایان خرداد ماه) برنامه‌ریزی شده است، اضافه کرد: با رشد تولید خودرو مواجه هستیم و این هدف‌گذاری به خوبی در حال جلو رفتن است.

  بازار خوب منطقه، فرصت مناسبی برای افزایش تولید و کیفیت خودروسازان است

  وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه تقاضای خوب منطقه را فرصت مناسبی برای خودروسازان دانست و تصریح کرد: انتظار دولت و حاکمیت این است که خودروسازان با وجود بازار خوب در منطقه و همچنین تقاضای داخل کشور، در جهت افزایش راندمان ، ارتقاء کیفیت، بهبود کارایی و رضایتمندی مردم بکوشند.

  رزم حسینی با اشاره به اینکه صنایع خودروسازی بیش از ۸۰ هزار میلیارد تومان گردش مالی در اختیار دارد، گفت: ۱۲ درصد از سهم اشتغال حوزه صنعت و ۲.۵ درصد از gdp در اختیار این حوزه است.

  وی همچنین با اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص تولید موتور کم مصرف ایشان را مطلع و شروع کننده تولید این موتور سه استوانه ملی دانست.

  گفتنی است که رونمایی از نخستین پیشرانه ملی سه استوانه‌ای با حضور علیرضا رزم حسینی«وزیر صنعت، معدن و تجارت »، علی آقامحمدی «عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس گروه اقتصادی معاونت بررسی دفتر مقام معظم رهبری»، نمایندگان مجلس و همچنین حضور ویدیو کنفرانسی وزیر نفت برگزار شد.

  همچنین تمبر یادبود این موتور نیز به امضای وزیر صنعت، معدن و تجارت رسید.

  خواستن، توانستن است

  رزم حسینی در صفحه یادبود این موتور ملی عبارت خواستن، توانستن است را نوشت.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی