جهان
 • «حشد شعبی» مواضع بقایای داعش را منهدم کرد

  در شرق الانبار؛

  نیروهای «حشد شعبی» عراق طی عملیاتی در محور شرقی استان «الأنبار» موفق شدند تعدادی از مواضع متعلق به بقایای عناصر داعش را منهدم سازند.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسله، نیروهای «حشد شعبی» عراق به سلسله عملیات‌های ضد تروریستی خود در نقاط مختلف این کشور ادامه می‌دهند. حشد شعبی عملیات جدیدی را علیه بقایای تکفیریها در عراق ترتیب داده است.

  بر اساس این گزارش، نیروهای حشد شعبی عملیاتی را در محور شرقی استان الانبار ترتیب دادند. در جریان این عملیات، نیروهای حشد شعبی موفق شدند تعدادی از مواضع متعلق به بقایای داعش را هدف قرار داده و منهدم سازند.

  این عملیات در حالی انجام شد که پیش‌تر فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق از آغاز مرحله پنجم عملیات «وعده صادق» در شهر بصره خبر داده بود. در همین ارتباط، «یحیی رسول» سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق ضمن تأیید خبر آغاز پنجمین مرحله از عملیات وعده صادق در این شهر، گفت: هدف اصلی و اساسی از این عملیات مقابله با بقایای عناصر داعش است.

  سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق در ادامه عنوان کرد: نیروهای عراقی در ساعات نخست آغاز پنجمین مرحله از عملیات وعده صادق توانستند شماری از عناصرِ تحت تعقیب را شناسایی و بازداشت کنند. اخبار این عملیات متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی