جهان
 • کنایه تحلیلگر عراقی به آمریکا در خصوص تحریم جانشین شهید«المهندس»

  با انتشار یک پست توئیتری صورت گرفت؛

  یک تحلیلگر عراقی با انتشار پستی توئیتری، به اقدام خصمانه آمریکا در تحریم جانشین «ابو مهدی المهندس» واکنشی کنایه آمیز نشان داد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المعلومه، «علی الربیعی» تحلیلگر عراقی با انتشار یک پست توئیتری به اقدام ایالات متحده آمریکا در تحریم «ابو فدک المحمداوی» جانشین شهید «ابومهدی المهندس» در سازمان حشد شعبی، واکنش نشان داد.

  بر اساس این گزارش، وی در این پست توئیتری، تحریم آمریکایی ها را به سخره گرفت و کنایه ای را خطاب به سران واشنگتن مطرح کرد.

  وی در این پست توئیتری نوشت: سال ۲۰۲۱ برای ابو فدک المحمداوی سال سختی خواهد بود؛ برای اینکه این تنها سالی است که او پس از تحریم های تحمیل شده وزارت خزانه داری آمریکا، نمی تواند تعطیلات خود را در سواحل لاس وگاس بگذراند!

  روز گذشته هم «محمود الربیعی» سخنگوی دفتر سیاسی جنبش «صادقون» عراق اقدام آمریکا در تحریم «ابو فدک المحمداوی» جانشین شهید ابومهدی المهندس را به شدت محکوم کرد. وی در این خصوص گفت: قرار دادن نام مبارز شجاع، ابو فدک المحمداوی در فهرست به اصطلاح تروریسم آمریکا مدال افتخار، عزت و شرافت است که ثابت می کند ابو فدک دولت آمریکا را با مشکل مواجه کرده است.

  این مقام عراقی در ادامه یادآور شد: اقدام واشنگتن نشان می دهد که المحمداوی، آمریکایی ها را خوار و حقیر کرده است. این اقدام واشنگتن همچنین نشان از آن دارد که فرماندهان حشد شعبی و نیروهای مقاومت در مسیر دو مرد بزرگ یعنی شهیدان ابو مهدی المهندس و قاسم سلیمانی، حرکت می کنند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی