جهان
 • مایک پنس پیروزی کامالا هریس را تبریک گفت

  معاون رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی با معاون رئیس جمهور منتخب این کشور که نخستین تماس تلفنی «مایک پنس» با جانشین خود در دولت بایدن محسوب می‌شود، پیروزی «کامالا هریس» را تبریک گفت.

   « مایک پنس» معاون دونالد ترامپ رئیس جمهور مستقر آمریکا روز پنجشنبه نخستین تماس تلفنی خود را با « کامالا هریس » معاون جو بایدن رئیس جمهور منتخب این کشور برقرار کرد.

  در همین ارتباط، روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی جداگانه گزارش داد که تماس تلفنی دو معاون ترامپ و بایدن روز پنجشنبه صورت گرفت و این اولین تماس تلفنی دو طرف پس از انتخابات سوم نوامبر (13 آبان ماه) محسوب می‌شود.

   بنا به این گزارش، مایک پنس معاون ترامپ در این تماس تلفنی پیروزی هریس را تبیرک گفت و اعلام کرد که برای ارائه هرگونه کمک به او آماده است.

  خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از منبعی که نخواست نامش فاش شود، این تماس تلفنی را «خوب» ارزیابی کرد و نوشت: پنس آمادگی خود را برای کمک به جانشین خود در دولت جو بایدن اعلام کرد.

  این در حالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور مستقر ایالات متحده که عمر ریاست جمهوری او بیستم ژانویه (اول بهمن ماه) به سر می‌رسد، هنوز به جو بایدن رئیس جمهور منتخلب تبریک نگفته است و در عین حال عنوان کرده که در مراسم تحلیف او شرکت نخواهد کرد.

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی