ارزهای دیجیتال
 • ۲۰۰ میلیارد دلار از ارزش بازار ارز‌های مجازی به باد رفت

  در ۲۴ ساعت گذشته؛

  طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین ۱۷ درصد سقوط کرده و همین امر باعث شد تا ۲۰۰ میلیارد دلار از ارزش کل بازار جهانی ارز‌های مجازی به باد برود.

  به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو به نقل از راشا تودی، سقوط قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارز‌های مجازی باعث شد تا حدود ۲۰۰ میلیارد دلار از ارزش کل بازار جهانی ارز‌های مجازی به باد برود.

  کارشناسان می‌گویند: دلیل امروز سقوط بازار اقدام برخی سرمایه‌گذاران برای شناسایی سود بوده است. در حالی که دیروز ارزش کل بازار جهانی ارز‌های مجازی ۱.۱ تریلیون دلار بود، اما به گزارش کوین مارکت کپ این رقم امروز به ۹۳۲.۱ میلیارد دلار کاهش یافته است.

  در ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین ۱۷ درصد ریخت و به ۳۴ هزار و ۶۵۴ دلار رسید. اتریوم هم به عنوان دومین ارز دیجیتال در بازار جهانی از نظر ارزش بازار بیش از ۲۰ درصد سقوط قیمت را تجربه کرد و به ۱۷۰۲ دلار به ازای هر توکن رسید.

  کارشناسان می‌گویند: این حجم تشکیل صف فروش ارز‌های مجازی پس از رشد سنگین قیمت آن‌ها می‌تواند نشانه‌ای از شناسایی سود از سوی سرمایه‌گذاران باشد. هفته گذشته قیمت بیت کوین به نزدیک ۴۲ هزار دلار افزایش یافت و رکورد جدیدی را به ثبت رساند. علی‌رغم سقوط ۱۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، اما قیمت بیت کوین نسبت به ۱۲ ماه پیش ۳۴۰ درصد رشد کرده است.


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی