ارزهای دیجیتال
 • از کشف تریاک تا شناسایی ۲۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در خراسان جنوبی

  ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۱۱۲ کیلوگرم تریاک در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: در این رابطه چهار متهم دستگیر شده‌اند.

  سردار ناصر فرشید اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که سوداگران مرگ قصد دارند مقادیری مواد مخدر را از محورهای مواصلاتی شهرستان بیرجند به طرف شهرهای مرکزی کشور منتقل کنند که تیم‌های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر برای بررسی موضوع اعزام شدند.

  به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی بیان کرد: ماموران هنگام کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان بیرجند به یک سواری پژو ۴۰۵ که با سرعت در حال حرکت بود مشکوک شدند و با علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده سواری پژو با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزود و متواری شد.

  فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران سواری پژو ۴۰۵ را تعقیب کردند که در مسیر راننده سرنشینان خودرو را پیاده کرده و متواری شد که با رعایت قانون به کارگیری سلاح و شلیک گلوله پلیس، خودرو متوقف و راننده و افراد پیاده شده نیز دستگیر شدند.

  فرشید با بیان اینکه ماموران در این عملیات ۴ متهم را دستگیر کردند، تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو و مسیر تردد آن و متهمان ۱۱۲ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

  این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند؛ خاطرنشان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم، امنیت و آرامش عمومی برای هموطنان عزیز در تمامی ساعات شبانه روز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

  فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان در بازرسی از یک سواری پژو ۴۰۵ در محورهای فرعی این شهرستان ۳۸۴ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

  فرشید اظهار کرد: مأموران فرماندهی انتظامی نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی این شهرستان به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به راننده دستور ایست دادند.

  وی بیان کرد: راننده پژو با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزود و متواری شد که با اقدامات پلیسی خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۳۸۴ کیلوگرم تریاک کشف شد.

  فرمانده انتظامی خراسان جنوبی، افزود: مأموران در این رابطه یک متهم را دستگیر و به مقام قضائی معرفی کردند.

  سرهنگ ستاد کاظم صادقی، فرمانده انتظامی خوسف نیز از کشف ۲۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

  وی ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان خوسف اخباری را مبنی بر نگهداری تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال در کارخانه‌ای در شهرک صنعتی این شهرستان دریافت کردند که بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات تخصصی و پلیسی، محل نگهداری دستگاهای استخراج ارز دیجیتال را شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مقام قضایی با رعایت حقوق شهروندی این محل را بازرسی کردند.

  فرمانده انتظامی خوسف گفت: ماموران در بازرسی و پاکسازی از این محل ۲۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال را کشف و یک متهم را دستگیر کردند.

  وی با بیان اینکه متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شده است، یادآور شد: ارزش ریالی این اقلام غیرمجاز توسط کارشناسان مربوطه ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی