اخبار قیمت ها
 • حضور پر قدرت ترانسفو در نمایشگاه برق

  شرکت ایران ترانسفو بزرگترین تولیدکننده انواع ترانسفورماتورهای قدرت، فوق توزیع و توزیع و رآکتور، پست فشار قوی و ضعیف و انواع تابلو برق یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های حاضر در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق کشور است.
  حضور پر قدرت ترانسفو در نمایشگاه برق

  به گزارش ایسنا، بنابر اعلام شرکت ایران ترانسفو، مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو در حاشیه برگزاری این نمایشگاه از تامین بیش از ۸۵ درصد نیاز صنعت برق کشور و صادرات محصولات این گروه صنعتی به بیش از ۲۰ کشور جهان خبرداد.

  دکتر ظهیری گفت:  در سال جهش تولیدو در اردیبهشت ماه امسال  شرکت ایران ترانسفو جزء ۷ شرکت برتر و واحد نمونه تولیدی  بود که  بصورت ویدیو کنفرانس مشمول لطف  مقام معظم رهبری قرار گرفت.

  وی افزود: شهریورماه امسال در نمایشگاه ساخت داخل با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح شرکت ایران ترانسفو  از بزرگترین ترانسفورماتور قدرت ساخت داخل (۴۰۰ مگاوات آمپر سه فاز) رونمایی کرد.

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو همچنین از طراحی، ساخت و تست موفق راکتور ۳۴۰ 

  کیلو وار سری خشک رزینی دیتیوند جدیدترین تولید این شرکت برای اولین بار و بی نیازی کشور از واردات این نوع رآکتور نیز خبرداد.

  دکتر ظهیری تولید انواع ترانسفورماتورهای  سه فاز، قطعات عایقی، روغن ترانسفورماتور، قطعات مکانیکال و الکتریکال و تولید برخی دیگر از قطعات عمدتا وارداتی ساخت ترانسفورماتور را از دیگر افتخارات مجموعه ایران ترانسفو در خودکفایی صنعت برق کشور برشمردند.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر در مجموعه ی هلدینگ این شرکت چند رشته ای  با ۱۵ تابعه حدود ۵ هزار نفر مشغول به کار هستند اظهار داشت : گروه صنعتی ایران ترانسفو با توجه به رشد بسیار خوب در تولید و فروش در سالجاری نیز  بیش از ۴۵۰  نفر را به طور مستقیم و از طریق آزمون و مصاحبه جذب کرده است.

  انتهای رپرتاژ آگهیقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی