اخبار قیمت ها
 • پرفروش ترین جارو شارژی های بازار چند؟ +جدول

  اقتصادنیوز : قیمت جارو شارژی ها با توجه به برند، مدل، کیفیت و جنس بدنه ، ظرفیت نگهداری، تک منظوره یا دومنظوره بودن آن، قدرت تمیزکنندگی و برخی ویژگی‌های دیگر، متفاوت است.
  پرفروش ترین جارو شارژی های بازار چند؟ +جدول

  به گزارش اقتصادنیوز، امروزه جاروشارژی به یکی از وسایل بسیار پرکاربرد در هر خانه ‌ای تبدیل شده که ساده ترین و سریع ‌ترین راه برای نظافت منزل به شمار می رود؛ جاروهای شارژی در دو مدل دستی یا جارو با دسته بلند (پارویی) طراحی و ساخته می شوند که بر اساس نیاز و کارایی که از آن ها انتظار می رود، انتخاب می شوند.

  مدل ها دستی کوچک تر بوده و همین طور وزن سبکی تری نسبت به نمونه های دسته دار دارند بنابراین شاید بتوان گفت که جابه جایی آنها نیز آسان تر است؛ علاوه بر این، این مدل ها جای کم تری را اشغال می کنند و برای کنج ها و مناطقی که دسترسی دشوارتری دارند راحت استفاده می شوند؛ البته عده ای بر این عقیده هستند که جاروهای پارویی برای فضاهای بزرگتر مناسب تر هستند و نمونه های دستی فقط می توانند قسمت محدودی را پوشش دهند. 

  قیمت انواع جارو شارژی

  قیمت جارو شارژی ها با توجه به برند، مدل، کیفیت و جنس بدنه ، ظرفیت نگهداری، تک منظوره یا دومنظوره بودن آن، قدرت تمیزکنندگی و برخی ویژگی‌های دیگر، متفاوت است. در ادامه لیستی از برندها و انواع مختلف جاروشارژی به همراه قیمت هر یک در جدول زیر گرداوری شده است؛

  جارشارژی

   

   

  این مطلب برایم مفید است
  0 نفر این پست را پسندیده اند


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی