اخبار مسکن و عمران
 • ۱۳ بیمارستان جدید ساخته شد/ افزایش ۱۱۰۰تخت به ظرفیت بیمارستان‌ها

  در دوران کرونا؛

  مهدی‌شهر - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در دوران کرونا با تلاش‌های صورت گرفته ۱۳ بیمارستان در سطح کشور ساخته شد، گفت: یک هزار و ۱۰۰ تخت بیمارستانی ظرفیت این بیمارستان‌ها است.
  ۱۳ بیمارستان جدید ساخته شد/ افزایش ۱۱۰۰تخت به ظرفیت بیمارستان‌ها

  محمد اسلامی، در گفتگو با خبرنگار مهر، در بدو ورود به مهدی‌شهر و بازدید از پروژه بیمارستانی این شهرستان در ادامه روز دوم سفر خود به استان سمنان، با بیان اینکه یکی از بخش‌هایی که دولت نگاه ویژه به آن‌ها دارد، مقوله بیمارستان‌ها است، بیان داشت: ۱۳ بیمارستان در سراسر کشور در دوران کرونا ساخته شده است.

  وی با بیان اینکه این بیمارستان‌ها یک هزار و ۱۰۰ تخت به ظرفیت بیمارستانی کشور افزودند، تاکید کرد: بیمارستان مهدی‌شهر و شهمیرزاد، متأسفانه به دلایل مختلف متوقف بود و ۱۴ سال گذشته، با تلاش راه و شهرسازی خوشبختانه در طی همین یک و نیم الی دو سال اخیر این عقب‌ماندگی جبران شده و وضعیت نسبتاً خوبی دارد و در حال آمادگی برای بهره‌برداری است.

  وزیر راه با بیان اینکه شرایط بهداشت و درمان متأثر از کرونا، الزامات خود را تغییر کرده می‌بیند و لذا طبیعتاً ضروری و لازم است که حتماً خواسته‌های جدید بهداشت و درمان استان سمنان نیز در نظر گرفته شود، ابراز داشت: طبیعی است که این مسائل مقداری زمان می‌برد اما مانع از اینکه بیمارستان مهدی‌شهر تا پایان سال ۹۹ توسط وزارت بهداشت تجهیز شود، نخواهد شد.

  اسلامی افزود: توسعه زیرساخت‌های کشور و شبکه بهداشت و درمان در زمره مواردی است که برای رفاه مردم محسوب می‌شود و امیدواریم بتوانیم پروژه‌های مرتبط را با سرعت انجام دهیم تا مردم از آن بهره مند شوند.

  وی درباره مشکل دسترسی بیمارستان مهدی‌شهر نیز، گفت: من اگر زمانی که قرار بود این بیمارستان جانمایی شود مسئولیتی داشتم هرگز نمی‌گذاشتم این بیمارستان در این مکان ساخته شود که حالا مشکل دسترسی داشته باشد.

  وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه این بیمارستان شتاب زده جانمایی شده و مشکل دسترسی دارد، گفت: باید تمهیدات خاص ترافیکی برای آن اتخاذ شود که پیشنهاد شده راه و شهرسازی با شهرداری مهدی‌شهر برای انجام این امر همکاری کنند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی