ارزهای دیجیتال
 • کشف 4 دستگاه استخراج بیت کوین غیر مجاز در ابهر

  فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از کشف 4 دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز و دستگیری یک نفر در این شهرستان خبر داد.
  کشف 4 دستگاه استخراج بیت کوین غیر مجاز در ابهر

  محمد مهدیخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یکی از مجمتع‌های تجاری شهر هیدج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی شهرستان ابهر تصریح کرد: اکیپی از ماموران انتظامی کلانتری 14 هیدج بلافاصله به محل اعزام و پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از محل، چهار دستگاه ماینر به همراه متعلقات آن را کشف و در این رابطه یک نفر را دستگیر کردند.

  وی اضافه کرد: استفاده از دستگاه‌های ماینر به منظور استخراج و تولید ارز دیجیتال مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره برق است و پلیس با کسانی که بدون مجوز قانونی اقدام به این کار کنند برابر قانون برخورد خواهد کرد.

  مهدیخانی همچنین از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در ابهر خبر داد و افزود: در قالب این طرح 22 معتاد متجاهر و خرده فروش موادمخدر دستگیر شدند.

  فرمانده انتظامی شهرستان ابهر گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در این شهرستان به مرحله اجرا در آمد.

  وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران انتظامی این فرماندهی با هماهنگی قضایی و در عملیات ضربتی موفق به شناسایی و دستگیری 22 خرده فروش و معتاد متجاهر در حوزه استحفاظی شدند.

  مهدیخانی تصریح کرد: در اجرای این طرح 165 گرم انواع مواد مخدر، در بازرسی بدنی از دستگیر شدگان کشف شد.

  فرمانده انتظامی شهرستان ابهر با اشاره به معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضایی، از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام دارند.

  انتهای پیام/73004/ققیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی