جهان
 • شورای سیاسی یمن درباره تبعات اقدام آمریکا علیه انصارالله هشدارداد

  با صدور بیانیه؛

  شورای عالی سیاسی یمن با محکوم کردن اقدام آمریکا در تروریستی نامیدن جنبش انصارالله یمن، نسبت به پیامدهای این اقدام هشدار داد.
  شورای سیاسی یمن درباره تبعات اقدام آمریکا علیه انصارالله هشدارداد

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، شورای عالی سیاسی یمن اقدام ایالات متحده در تروریستی نامیدن جنبش انصارالله را محکوم کرد.

  در بیانیه شورای عالی سیاسی یمن آمده است: جمهوری یمن تلاش دولت ترامپ برای قرار دادن جنبش اصیل انصارالله در فهرست گروه های تروریستی را محکوم می کند.

  این بیانیه می افزاید: انصارالله از مولفه های ملی و بزرگ یمن است که تمام آزادگان ملت یمن در نبرد حاکمیت و استقلال مقابل محاصره و تجاوز که از واشنگتن اعلام شده است پیرامون آن گرد آمده اند.

  این بیانیه ادامه داد: این اقدام شکست خورده دولت آمریکا که آخرین لحظات خود را سپری می کند نشانگر ناکامی و شکست سیاست های این کشور در کل منطقه است.

  شورای عالی سیاسی یمن همچنین نسبت به تداوم این رویکرد که پیامدهای آن علاوه بر ابعاد انسانی یمن بر روند سیاسی این کشور نیز تاثیرگذار خواهد بود، هشدار داد.

  بیانیه مذکور افزود: زمان این اقدام آمریکا نشانگر معامله ای است که بهایش را کشورهای متجاوز و مزدورانش برای طولانی کردن زمان تجاوز پرداخته اند.

  شورای عالی سیاسی یمن همچنین از مواضع داخلی و خارجی بویژه سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا که این اقدام آمریکا را محکوم کردند، تمجید نمود.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی