ارزهای دیجیتال
 • پروژه ارز دیجیتال رفسنجان ربطی به مشکلات برق استان کرمان ندارد

  استاندار کرمان با اشاره به اینکه در استان کرمان 90 مگاوات برق منفی داریم، گفت: پروژه ارز دیجیتال رفسنجان کاملا قانونی است و سهمیه مصرف دارند و هرچند مسئله صرفه‌جویی برق که بر آن تاکید می‌شود ارتباطی به این صنعت ندارد، اما با این حال باید مدیریت‌شده باشد و با موارد غیرقانونی برخورد شود.
  پروژه ارز دیجیتال رفسنجان ربطی به مشکلات برق استان کرمان ندارد

  به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، علی زینی‌وند ظهر امروز در ستاد اقتصاد مقاومتی استان در محل سالن شهید مرتضوی استانداری با اشاره به اینکه دستگاه‌های دولتی در رده نخست صرفه‌جویی و مدیریت مصرف انرژی قرار دارند، درباره موارد مطرح شده در مورد صنعت ماینینگ در رفسنجان اظهار داشت: این پروژه کاملا قانونی است و سهمیه مصرف دارند و هرچند مسئله صرفه‌جویی برق که بر آن تاکید می‌شود ارتباطی به این صنعت ندارد، اما با این حال باید مدیریت‌شده و با موارد غیرقانونی برخورد شود.

  استاندار کرمان با اشاره به اینکه در مصرف گاز با مشکل جدی مواجه شده‌ایم و در استان کرمان هم 90 مگاوات برق منفی داریم، تصریح کرد: راهی نداریم و باید مدارا کنیم بنابراین یکسری واحدها داریم که باید تامین برق آنها اولویت‌بندی شوند.

  استاندار کرمان با اشاره به اینکه تامین برق و گاز منازل اولویت نخست ماست و گاز و برق هیچ خانه و مشترک خانگی نباید قطع نشود، ابراز داشت: واحدهای صنعتی هم باید اولویت‌بندی شوند زیرا اگر روشنایی معابر و پارک بعضی از واحدها قطع شود، مشکلی ایجاد نمی‌شود.

  زینی‌وند خواستار انجام تبلیغات از سوی صدا و سیما و شورای اطلاع‌رسانی و فرهنگ و ارشاد اسلامی برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی شد و افزود: کشور در بهمن ماه در حوزه گاز با مشکل مواجه می‌شود و اگر صرفه‌جویی نکنیم ممکن است قطعی داشته باشیم.

  وی متذکر شد: مدیران و کارکنان باید نهایت صرفه‌جویی را در دستگاه‌های دولتی داشته باشند زیرا گاهی در استانداری هم می‌بینم فردی در اتاق نیست اما چراغ روشن است.

  استاندار کرمان با اشاره به اینکه در جلسه اقتصاد مقاومتی وقت نیست وارد جزییات شویم و این جلسه برای مصوبه و تصمیم‌گیری است، بیان داشت: به‌طور جدی این مصوبات پیگیری شود و کوتاهی دستگاه‌ها، فرماندارها و معاونت‌های استانداری هم به صورت شفاف گفته شود.

  ایجاد 8400 شغل با اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی کرمان

  همچنین رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان در این نشست اظهار داشت: در سال جاری 28 پروژه برای استان کرمان در سطح ملی به‌تصویب رسید که پروژه‌های بزرگی هستند و کشور هم نسبت به آنها حساسیت دارد و ملاک‌عمل تهران در اقتصاد مقاومتی این پروژه‌ها هستند.

  جعفر رودری ادامه داد: قرار بود یک هزار و 900 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در سال برای پروژه‌های بزرگ اقتصاد مقاومتی در استان کرمان داشته باشیم که تاکنون 800 میلیارد تومان سرمایه محقق شده است و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان کرمان می‌توانند 8 هزار و 400 فرصت شغلی ایجاد کنند.

  تحقق 120 درصدی برنامه اشتغال کمیته امداد

  صادقی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان هم در این جلسه با اشاره به اقدامات این مجموعه در زمینه ایجاد شغل خاطرنشان کرد: طی 9 ماهه سال جاری 120 درصد تحقق برنامه اشتغال داشته‌ایم.

  انتهای پیام/80019/بقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی