شرکت‌ها - اخبار شرکت‌ها
 • قیمت روز میلگرد در بازار

  سلب مسئولیت: شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز TGJU صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

  باتوجه به نوسانات لحظه ای در پیش رو قیمت میلگرد را به صورت روزانه در فروشگاه اینترنتی آهنک مشاهده نمائید. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آهنک قیمت روز آهن آلات را بررسی و از مشاوره رایگان کارشناسان جهت خرید و پیش بینی قیمت در روز های آتی بهره بگیرد.

  با توجه به اهمیت میلگرد و نوسانات فعلی قیمت در این مطلب بر آن شدیم تا عوامل مؤثر بر قیمت را ذکر نمائیم. میلگرد یکی از ابزارها و مصالحی که از آن برای استحکام و دوام ساختمان ها استفاده می کنند. میلگرد ها دارای اندازه ها و قطر های متفاوت  بوده و در کارخانجات متعددی در داخل کشور تولید می شوند. همین تنوع باعث تعدد قیمت بوده و منجر شده تا افراد زیادی به دنبال قیمت به روز انواع میلگرد باشند و برآن باشند تا مصالح مورد نظر خود را از بهترین فروشگاه ها و تولیدکنندگان تهیه کنند. اما به راستی چه عواملی بر قیمت میلگرد تأثیر گذار هستند؟

  قیمت روز میلگرد چگونه تعیین می شود؟

  اگر برای خرید میلگرد به دنبال قیمت آن هستید باید بدانید که عوامل متعددی در خرید میلگرد و قیمت آن اهمیت خواهد داشت. از جمله این آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع میگرد

  نوع میلگرد بسته به ساده یا آجدار بودن آن در قیمت نقش خواهد داشت. میلگرد های آجدار دارای قیمت بیشتری می باشند.

  • هزینه حمل و نقل

  اگر میلگرد های خریداری شده از نقاط دوری تهیه شوند خریدار باید قیمت تمام شده بیشتری را برای تهیه میلگرد بپردازد.

  • قیمت ارز، فلزات گرانبها و ...

  قیمت ارز، طلا، نفت و دیگر اقلام سرمایه ای بر قیمت تمام شده انواع میلگرد موثر خواهد بود. باتوجه به نوسانات این اقلام نمی توان برای میلگرد قیمت ثابتی را در نظر گرفت و برای اطلاع از قیمت آن ها باید به طور روزانه و گاهاً لحظه ای نسبت به قیمت آن ها استعلام گرفت.

  • تحریم ها و سیاست

  یکی از دلایل موثر و مهم بر قیمت انواع میلگرد را می توان نوسان قیمت ارز و تحریم ها دانست. اعمال تحریم ها در بخش صادرات انواع میلگرد را می توان توجیهی بر  متغیر بودن میلگرد ها در نظر گرفت.

  بررسی نمودار قیمت میلگرد

  بررسی نمودار قیمت میلگرد در سال های اخیر و حتی ماه های گذشته حاکی از این موضوع است که قیمت آهن آلات نیز به هیچ وجه ثبات نداشته و مدام در حال تغییر و صعود بوده است. از طرفی دیگر همواره به دلیل تقاضای بیشتر میلگرد در فصل های گرم سال قیمت آن بیشتر از فصل های سرد خواهد بود. با توجه به نمودار می توان یک روند صعودی قیمت های نه چندان دور مشاهده نمود.

  جمع بندی

  با توجه به این موضوع که قیمت میلگرد همانند طلا، دلار و بسیاری دیگر از محصولات به صورت لحظه ای در نوسان می باشد، برای یافتن قیمت مناسب نیاز به فروشگاه معتبر عرضه قیمت در کنار فروش احساس می شود. بنابراین با معرفی برترین فروشگاه در زمینه عرضه قیمت میلگرد، قیمت روز تیرآهن و سایر آهن آلات پر مصرف این مقاله را تکمیل میکنیم.

  فروشگاه اینترنتی آهنک از جمله فروشگاه های معتبر و آنلاینی می باشند که به صورت شبانه روزی خریداران را از جدیدترین قیمت آهن آلات آگاه می سازد. در این فروشگاه ها امکان خرید غیر حضوری و امن در کنار خرید حضوری برای مشتریان فراهم شده و مشتریان می توانند با توجه به آخرین قیمت موجود در بازار اقدام به خرید میلگرد مورد نظر خود کند.

  اگر در خرید انواع میلگرد دچار ابهاماتی هستید و لازم دارید تا از خرید خود مطمئن شوید، می توانید با مراجعه به سایت آهنک در بخش مشاوره از کارشناسان این سایت ها بخواهید تا اطلاعات کامل و جامعی را درباره انواع میلگرد، قیمت فعلی و حتی پیش بینی قیمت آتی به شما ارائه دهند. با دریافت مشاوره از کارشناسان فروش آهنک می توان خرید مطمئن تری را تجربه کرد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین