اخبار طلا و سکه
 • کاهش قیمت طلا به پایان رسید، منتظر صعود شدید قیمت طلا باشید

  قیمت طلا پس از کاهش های بسیار زیاد خود طی یک ماه اخیر به نظر می رسد که روند نزولی را متوقف کرده و کارشناسان معتقدند که دیگر بیش از این کاهش نخواهد یافت.

  کاهش قیمت طلا به پایان رسید، منتظر صعود شدید قیمت طلا باشید


  قیمت طلا پس از کاهش های بسیار زیاد خود طی یک ماه اخیر به نظر می رسد که روند نزولی را متوقف کرده و کارشناسان معتقدند که دیگر بیش از این کاهش نخواهد یافت.

  همم اکنون در حالی که این متن نوشته می شود قیمت هر انس طلا 1793 دلار است و تلاش می کند تا برای بار دیگر وارد محدوده 1800 دلار شود.

  کارشناسان معتقدند که طلا از پشتیبانی خوبی در نقطه 1765 دلار برخوردار می باشد و در تلاش است تا بار دیگر به سمت قیمت های بالاتر کمک کند.

  هر چه پیش می رویم تاثیر اخبار مثبت واکسن کرونا کاهش یافته و فشار آن بر قیمت طلا کاهش می یابد. همچنین باید توجه داشت که در شرایط هیچ تغییری به وجود نیامده است و اقتصاد جهانی هنوز در شرایط نابسامانی به سر می برد.

  رئیس بانک مرکزی آمریکا جروم پاول طی اظهاراتی در روز گذشته بیان داشت که واکسن تاثیرات مثبتی را ایجاد کرده است اما وضعیت اقتصاد همچنان بحرانی بوده و تا حد زیادی به ویروس کرونا طی ماه های آینده بستگی دارد.

  این اظهارات به اضافه شرایط موجود می تواند انس طلا را برای بار دیگر به بالای 1800 دلار برساند و طبق پیش بینی های کارشناسان در شش ماهه ابتدایی سال 2021 انس طلا به بالای 2000 دلار بازخواهد گشت.

  در کوتاه مدت نیز با در نظر گرفتن تعطیلات پایان سال میلادی و افزایش روز بهروز مبتلایان به ویروس کرونا می توان گفت که کاهش بیشتر قیمت طلا بسیار بعید بوده و می توان انتظار رشد قیمت ها را داشت.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی