اخبار خودرو
 • نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز 9 آذر 99 +لیست برندگان

  نتایج قرعه کشی پیش فروش ۵ محصول ایران خودرو امروز یکشنبه ۹ آذر ۹۹ در حالی اعلام می‌شود که فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو نیز آفاز می‌شود. متقاضیانی که در طرح پیش فروش ایران خودرو ثبت نام نموده اند می‌توانند برای اطلاع از نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه ۹ آذر ۹۹ و مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو بر اساس کد پیگیری و کد ملی و همچنین کسب اطلاع از جزئیات حذف عجیب یکی از شروط ثبت نام ایران خودرو و شرایط جدید ثبت نام ایران خودرو ایران خودرو با ما همراه باشند.

  نتایج قرعه کشی پیش فروش ۵ محصول ایران خودرو امروز یکشنبه ۹ آذر ۹۹ در حالی اعلام می‌شود که فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو نیز آفاز می‌شود. متقاضیانی که در طرح پیش فروش ایران خودرو ثبت نام نموده اند می‌توانند برای اطلاع از نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه ۹ آذر ۹۹ و مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو بر اساس کد پیگیری و کد ملی و همچنین کسب اطلاع از جزئیات حذف عجیب یکی از شروط ثبت نام ایران خودرو و شرایط جدید ثبت نام ایران خودرو ایران خودرو با ما باشند.

  امروز (شنبه، هشتم آذرماه) با انجام قرعه‌کشی در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی، برندگان طرح فروش مشارکت در تولید پنج محصول ایران‌خودرو مشخص شدند.

  موعد تحویل خودروها از فروردین تا آذر ۱۴۰۱ پیش‌بینی شده است و سود مشارکت در نظر گرفته‌ شده نیز بر اساس نوع محصول از ۹ تا ۱۲ درصد متفاوت پیش بینی شده است.

  لیست برندگان دنا پلاس

  لیست برندگان ۲۰۷ دستی 

  لیست برندگان پارس tu5

  لیست برندگان رانا پلاس

  لیست برندگان سورن پلاس

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی