اخبار طلا و سکه
 • افزایش قیمت سکه و دلار، دلار بازهم کاهش خواهد یافت

  طی هفته گذشته قیمت دلار با یک افزایش جزئی روبه رو شد که در نتیجه آن قیمت سکه نیز افزایش یافت. اما بسیاری بر این اعتقادند که این افزایش موقتی بوده و قیمت ها برای بار دیگر ریزش خواهند داشت.

  افزایش قیمت سکه و دلار، دلار بازهم کاهش خواهد یافت


  طی هفته گذشته قیمت دلار با یک افزایش جزئی روبه رو شد که در نتیجه آن قیمت سکه نیز افزایش یافت. اما بسیاری بر این اعتقادند که این افزایش موقتی بوده و قیمت ها برای بار دیگر ریزش خواهند داشت.

  با شروع امروز قیمت دلار در صرافی ملی به 24700 تومان رسید و باعث شد تا دلار همچنان در کانال 24 هزار تومان باقی بماند. از طرف دیگر قیمت سکه نیز به 11,150,000 تومان رسیده است.

  بازارساز بعد از اتمام فعاليت بورس و در مرحله دوم تغيير نرخ، اختلاف نرخ خريد و فروش خود را بعدد 1200 تومان و فاصله خود با نرخ بازار را بعدد 200 تومان رساند که در نتیجه آن دلار به عدد 24700 تومان رسید.

  انس جهانی به زیر نقطه بحرانی 1800 دلار سقوط کرده و در نقطه 1787 دلار قرار گرفت که باعث شد تا فشار زیادی به سکه و طلای ایران وارد شود.

  اما سکه و طلا هر دو به دلیل حمایت خوبی که از طرف دلار برخوردار شدند با رشد مثبت مواجه شده و سکه طرح جدید برای بار دیگر به کانال 11 میلیون تومان بازگشت. هرچند باید توجه داشت که این رشد قیمت سکه همراه با افزایش حباب مثبت سکه بود.

  در صورتی که سکه و طلا حمایت خود از طریق دلار را از دست بدهند با فشاری که انس طلا به آنها وارد می کند شاهد کاهش قیمت بوده و این احتمال وجود دارد که سکه برای بار دیگر به کانال 10 میلیون تومان بازگردد.

  اگر امروز نوسان درهم تهران را در محدوده 6700 تا 7000 فرض کنیم و بعلت اینکه هشتاد درصد معاملات در پایین ترین قیمت انجام می گیرد درنتیجه پیش بینی سقف دلار تهران امروز در قیمت 25700 تومان جای خواهد گرفت.

  البته باید منتظر ماند و دید که با باز شدن بازار های جهانی در روز دوشنبه انس جهانی و شاخص دلار چگونه حرکت خواهند کرد تا بتوان پیش بینی های بیشتری برای روز های آینده ارائه داد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی