اخبار طلا و سکه
 • طلا همچنان در خطر سقوط بیشتر+تحلیل تکنیکال

  از چند روز گذشته طلا سقوط شدیدی کرده است که باعث شده تا قیمت آن به قیمت چند ماه گذشته بازگردد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که با وجود متوقف شدن ریزش قیمت، طلا همچنان در معرض خطر سقوط بیشتر قرار دارد.

  طلا همچنان در خطر سقوط بیشتر+تحلیل تکنیکال


  از چند روز گذشته طلا سقوط شدیدی کرده است که باعث شده تا قیمت آن به قیمت چند ماه گذشته بازگردد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که با وجود متوقف شدن ریزش قیمت، طلا همچنان در معرض خطر سقوط بیشتر قرار دارد.

  قیمت طلا در روز گذشته تا نزدیکی 1800 دلار رسیده و پس از آن با افزایش تقاضا و فشار فروش به بالا تر بازگشته و در حدود 1810 دلار شروع به نوسان کرد.

  کارشناسان معتقدند که طلا در سطح 1800 دلار دارای حمایت چندان شدیدی نبوده و در حال حاضر فشار بالای فروش باعث شده است ا در این نقطه باقی مانده و سقوط بیشتری از خود نشان ندهد.

  نمودار های فنی طلا نشان دهنده سقوط بیشتر طلا بوده و به نظر می رسد که هنوز به پایان ریزش های طلا نزدیک نشده ایم. شاخص همگرایی فنی نشان می دهد که طلا در نقطه 1812 دلار دچار مقاومت بوده و نمی تواند به راحتی از این سطح عبود کند.

  پس از نقطه 1812 دلار، طلا با یک مقاومت بسیار محکم در 1818 دلار رو به رو خواهد شد.

  اما در پایین نمودار ما با یک نقطه پشتیبانی نه چندان قوی در 1804 دلار رو به رو هستیم. در ادامه نیز شاهد چند نقطه پشتیبای بسیار ضعیف می باشیم که در نهایت ما را به حمایت 1779 دلاری می رساند.

  انتظار می رود که در صورت سقوط های بیشتر طلا در نهایت در نقطه 1779 دلار حمایت شده و ریزش بیشتری نداشته باشد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی