اخبار اقتصادی
 • تولید روزانه ۱۷ میلیون ماسک در کارگاه‌های بسیج اصناف

  امراللهی خبر داد

  مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران با تبریک هفته بسیج گفت: بسیج اصناف با مدیریت، تلاش و‌ پیگیری اقدامات موثری از جمله تولید ماسک و کمک‌های مومنانه در راستای مبارزه با کرونا داشت.

  به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، مسعود امراللهی با اشاره به بیانات رهبری که فرمودند، بسیجی‌بودن به میدان آوردن همه توانایی‌ها در راه آرمان‌های نظام اسلامی است، افزود: بسیج اصناف نیز در دوران شیوع کرونا تمام توانایی خود را به میدان آوردند و با مدیریت توانستیم در تولید ماسک موثر عمل کنیم و کمبود‌هایی که در روز‌های نخست کرونا در تولید ماسک بود را برطرف کنیم و به تولید انبوه برسیم.

  وی تصریح کرد: هفته بسیج، بزرگ داشت جان فشانی‌هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است و بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است.

  مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران اظهار کرد: در حال حاضر بسیج اصناف با برنامه‌های موثر در کنار مردم، دولت و وزارت بهداشت برای رفع دغدغه‌های بیماری کروناست.

  امرالهی تصریح کرد: از ابتدای موج اول کرونا بسیج اصناف با طرح کمک‌های مومنانه به کمک خانواده‌های نیازمند رفتند و به مناسبت هفته بسیج نیز بیش از ۳۰۰ هزار بسته کمک معیشتی در قالب طرح کمک مومنانه در کشور توزیع خواهد شد.

  مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران اظهار کرد: کمک به وزارت بهداشت برای تامین اقلام بهداشتی به ویژه ماسک در کارگاه‌های تولیدی ماسک بسیج اصناف، اعزام گرو‌های تخصصی جهادی به مناطق محروم و حاشیه شهر‌ها و اجرای پویش نذر نفس با محوریت تامین دستگاه‌های اکسیژن ساز برای بیماران مبتلا به کرونا توسط خیرین و تهیه لوازم تحریر و کیف و کفش و پوشاک دانش آموزان در قالب طرح یک کاسب-یک دانش‌آموز نیز از دیگر برنامه‌های بسیج اصناف به مناسبت هفته بسیج می‌باشد.

  امرالهی اظهار کرد: بسیج اصناف در سال جاری با تشکیل بیش از ۵۰۰ کارگاه تولیدی ماسک روزانه بیش از ۱۷ میلیون ماسک تولید می‌کنند و اشتغالزایی بالایی نیز در این زمینه داشته است.

  وی گفت: کارگروه‌های تخصصی اعم از مواد غذایی، کامیون دارن، لاستیک، نان، لوازم خانگی، طلا و جواهر در بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران برای رفع مشکلات اصناف ایجاد شده است.

  مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران تصریح کرد: در سال جاری به واسطه بیماری کرونا و اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی‌ها برای صنوف و رکود اقتصادی بازار اصناف زیادی متضرر شدند که بسیج اصناف برای صنوف آسیب دیده نیز برنامه‌هایی را خواهد داشت.

  امرالهی با بیان اینکه بسیج بهترین پشتوانه فرهنگی و دفاعی برای آینده کشوراست، افزود: بسیج توانمندی‌های تحسین برانگیز و عظیمی دارد که باعث افتخار و سربلندی اسلام، انقلاب است و همچنین بسیج هنوز توانمندی‌های ناشناخته فراوانی دارد که با تلاش و مدیریت می‌توان به آن رسید


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی