اخبار اقتصادی
 • گرانی مرغ و تخم مرغ نشان دهنده بی‌تدبیری دولت است

  علیپور در تذکر شفاهی:

  نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی کالاهای اساسی چون مرغ، تخم مرغ و روغن نشان دهنده بی تدبیری های دولت است.

  به گزارش خبرنگار مهر، محمد علیپور در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: متأسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا چندین ماه است که بزرگترین مرز کشور یعنی مرز بازرگان بسته شده است.

  وی بیان کرد: پیش از این تعداد زیادی از مرزنشینان از طریق معافیت های مرزی امرار معاش می کردند اما امروز این درآمدها به صفر رسیده و مردم مشکلات جدی معیشتی دارند.

  نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هفته گذشته دولت دستور داد و بارهای ترخیص نشده روی کشتی ها آزاد شد و سوال ما از دولت این است که چرا پیش از این چنین اقدامی را در دستور کار خود قرار نداد؟

  علیپور متذکر شد: اگر به موقع خوراک دام وارد کشور می شد، مرغ به کیلویی ۳۰ هزار تومان نمی رسید و متأسفانه شاهد بی تدبیری های دولت هستیم و این مسئله باعث شده که مردم برای تأمین کالاهای اساسی خود دچار مشکل شوند.

  وی گفت: ما هر روز شاهد گرانی یکی از کالاهای اساسی هستیم به گونه ای که یک روز روغن و روز دیگر، مرغ و تخم مرغ گران می شود که این مسائل نشان دهنده بی تدبیری دولت است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی