اخبار اقتصادی
 • صدور ضمانت‌نامه برای دانش‌بنیان‌های حوزه سلامت

  از سوی صندوق پژوهش و فناوری ثامن صورت می‌گیرد

  مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن از صدور ضمانت‌نامه برای تسهیل در فرآیندهای عملیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور خبر داد.

  به گزارش ایسنا، حمیدرضا فرهادی در طی نشست مشترک با مدیریت شعب بانک تجارت استان خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر گفت: تاکنون خدمت صدور ضمانت‌نامه در سبد خدمات صندوق نبود و از این پس انواع ضمانت‌نامه‌ها شامل حسن انجام کار، شرکت در مناقصه و تعهد پرداخت توسط صندوق سلامت ثامن برای شرکت‌های فناور و به ویژه دانش‌بنیان صادر خواهد شد. 

  وی ادامه داد: بر اساس توافق صورت گرفته با سرپرستی بانک تجارت استان خراسان رضوی شرکت‌های دانش‌بنیانی که در حوزه سلامت فعالیت دارند، بویژه شرکت‌هایی که در پارک علم و فناوری خراسان رضوی مستقر هستند و یا مصوبه اخذ تسهیلات بانکی از صندوق نوآوری دارند و امکان تامین وثایق مورد نیاز بانک‌ را ندارند، از این پس ضمانت‌نامه صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن را به عنوان وثیقه می‌توانند اخذ کنند.

  بر اساس اعلام صندوق نوآوری و شکوفایی، فرهادی خاطرنشان کرد: براساس بند (خ) ماده (۴) آیین‌نامه تضمین معاملات دولتی، ضمانت‌نامه‌های صندوق‌های پژوهش و فناوری مورد پذیرش قرار گرفته و سازمان برنامه و بودجه نیز دستورالعمل اجرایی این بند را در سال ۹۵ طی بخشنامه شماره ۱۰۴۹۹۰۹ به کلیه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرده است.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی