اخبار مسکن و عمران
 • ممنوعیت فروش بلیت اتوبوس و تاکسی بین‌شهری به کرونایی‌ها

  به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، شهرام آدم‌نژاد درباره انجام استعلام تست کرونای مسافران حمل و نقل عمومی اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اینکه قبل از فروش بلیت انواع شقوق حمل و نقل عمومی به عموم مسافران از وزارت بهداشت استعلام تست کرونای افراد گرفته شود، این اقدام و استعلام‌گیری از اواخر هفته گذشته برای مسافران بخش هوایی و ریلی آغاز شد.

  وی ادامه داد: اما در حوزه حمل و نقل عمومی جاده‌ای مشکلاتی در این زمینه وجود داشت که خوشبختانه همکارانم در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این مشکلات را برطرف کردند و با آماده‌سازی زیرساخت‌ها، از فردا صبح دوشنبه - سوم آذرماه - در حمل و نقل جاده‌ای هم برای مسافران استعلام تست کرونا گرفته می‌شود.

  معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی افزود: قبل از صدور بلیت اتوبوس یا فروش بلیت تاکسی‌های بین شهری براساس مشخصات فرد استعلام تست کرونای مسافران انجام می‌شود و چنانچه تست کرونای افراد مثبت بوده باشد، بلیتی به آنها فروخته نمی‌شود.  

  آدم‌نژاد تاکید کرد: مبتلایان به کرونا 14 روز بعد از نتیجه تست مثبت خود می‌توانند نسبت به استفاده از حمل و نقل عمومی اقدام کنند. بعد از گذشت این مدت زمان اجازه سفر با حمل و نقل عمومی را دارند و در غیر این صورت باید از صدور یا فروش بلیت به آنها خودداری شود.

  وی گفت: امیدواریم با این اقدامات و تمهیدات در قطع زنجیره کرونا و کمک به سلامت جامعه موثر عمل کنیم.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی