اخبار اقتصادی
 • پلمب ۳ هزار واحد صنفی و عمومی متخلف

  مدیرسلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در راستای کنترل ویروس کرونا و بر اساس بازدیدهای انجام شده از ابتدای شیوع همه‌گیری این ویروس تا کنون سه هزار واحد تهیه و توزیع مواد غذایی و عمومی به علت تخلف تعطیل شدند.

  آفتاب‌‌نیوز :

  علی اصغر حسنی با بیان اینکه در این مدت 239 هزار و 504 مورد بازدید و آموزش موارد پیشگیری و کنترل کرونا در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام شده است، اظهار کرد: بازدید از 63 هزار و 500 مورد از اماکن عمومی در مناطق زیرپوشش انجام و نکات آموزشی نیز به فعالان این مراکز ارائه شده است.

  مدیرسلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تأکید بر اینکه در راستای کنترل و قطع زنجیره انتقال کرونا با متخلفان این حوزه به طور جدی برخورد می‌شود، تصریح کرد: در این مدت یک هزار و 969 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و یک هزار و 68 مکان عمومی به‌دلیل تخلف بهداشتی تعطیل شده‌اند.

  وی خاطرنشان کرد: ۱۸۰ تیم بازرسی بهداشت محیط در مشهد و شهرستان‌های تابعه با هدف پیشگیری از کرونا بر فعالیت واحدهای تولید و عرضه مواد غذایی و مراکز پرتردد نظارت دارند.

  حسنی با تاکید بر اینکه بسیج مقابله محیطی با کووید ‏۱۹ و نظارت بر واحدهای صنفی تهیه و توزیع غذا، اماکن عمومی و مکان‌های پرازدحام تا پایان شکست کرونا ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: مردم همکاری خوبی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دارند و با توجه به فعالیت‌های آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی، آگاهی مردم در خصوص بیماری کرونا افزایش یافته است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی