تجارت
 • چگونه خانه خود را با نرده بالکن و حفاظ پنجره ایمن‌تر و زیباتر کنید؟

  زندگی در یک خانه بسیار زیبا، ولی ناامن هیچ لذتی نخواهد داشت! یک خانه امن و خشک و نازیبا نیز طرفداران زیادی ندارد!
  چگونه خانه خود را با نرده بالکن و حفاظ پنجره ایمن‌تر و زیباتر کنید؟

   به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری دانشجو، زندگی در یک خانه بسیار زیبا ولی ناامن هیچ لذتی نخواهد داشت! یک خانه امن و خشک و نازیبا نیز طرفداران زیادی ندارد! خانه مناسب، خانه ای است که در عین زیبایی، امنیت هم داشته باشد. زیبایی و امنیت خانه، دو موضوع بسیار مهم است که باید به آن توجه ویژه ای داشت. در این نوشته می خواهیم راهکارهای عالی برای زیباتر کردن و افزایش امنیت خانه را برایتان بیان کنیم تا از زندگی در خانه خود لذت بیشتری ببرید و آرامش بیشتری را نیز تجربه کنید. در ادامه به بررسی تاثیر نصب حفاظ پنجره ، حفاظ روی دیوار و نرده بالکن روی امنیت می پردازیم.

  راهکارهای زیباتر کردن و امن تر کردن خانه از  زبان کارشناس شرکت کاوه

  با نصب این 3 حفاظ، می توانید امنیت ساختمان خود را بیشتر کنید. این حفاظها جنبه زیبایی نیز دارند و برای دکوراسیون محیط بیرونی ساختمان نیز به کار می روند.

  1. نصب حفاظ پنجره

  یکی از راه های موثر برای افزایش امنیت و زیبایی خانه شما، نصب حفاظ پنجره است. با نصب نرده پنجره، زیبایی بیرون پنجره خانه شما بیشتر می شود و امنیت بیشتری نیز برقرار خواهد شد. نصب محافظ پنجره از افتادن و پرت شدن بچه ها جلوگیری می کند و مانع از نفوذ افراد ناآشنا به داخل خانه می شود. این روزها نرده حفاظ پنجره با شکلها، مدلها و رنگهای مختلفی ساخته می شوند و شما می توانید حفاظ پنجره ساختمان خود را طوری انتخاب کنید که با بقیه اجزای خانه شما هماهنگی داشته باشد. مثلا اگر نمای خانه شما آجرنما است، می توانید از محافظ پنجره کرم رنگ استفاده کنید. برای خانه هایی که نمای سنگی دارند نیز حفاظ پنجره فرفورژه سفید رنگ عالی هستند.

  این روزها نرده پنجره و بالکن با مدلهای مختلف ساخته می شوند که حفاظ پنجره شاخ گوزنی و حفاظ پنجره فرفورژه از دیگر مدلهای حفاظ پنجره پرطرفدارتر و رایج تر است. برای افرادی که قیمت حفاظ پنجره مهم است، پیشنهاد می کنیم که به سراغ حفاظ پنجره آهنی بروند؛ زیرا قیمت کمتری دارند و هم به عنوان حفاظ پنجره دوجداره و هم به عنوان حفاظ پنجره معمولی قابل استفاده است.

  • نصب حفاظ روی دیوار

  یکی دیگر از وسایلی که به خانه شما زیبایی می دهد و امنیت ساختمان شما را بالا می برد، حفاظ روی دیوار است. وجود نرده حفاظ روی دیوار، جلوی سرقت و ورود افراد ناآشنا را می گیرد.

  این روزها حفاظ دیوار با شکلها و طرحهای متنوعی تولید می شوند که بسیار زیبا و خاص هستند. حفاظ لیلیوم، حفاظ شاخ گوزنی، نرده بوته ای، حفاظ آبشاری و حفاظ شاخ گوزنی از جمله پرکاربردترین مدلهای حفاظ روی دیوار هستند.

  چگونه خانه خود را با نرده بالکن و حفاظ پنجره ایمن‌تر و زیباتر کنید؟

  شما می توانید حفاظ دیوار را با حفاظ پنجره خود ست کنید تا هماهنگی بیشتری در خانه شما برقرار شود. مثلا اگر حفاظ پنجره ساختمان شما به صورت شاخ گوزنی و به رنگ سفید است، از حفاظ دیوار شاخ گوزنی سفید به عنوان نرده حفاظ روی دیوار استفاده کنید. اگر قیمت حفاظ روی دیوار برایتان اهمیت دارد، می توانید حفاظ پنجره و حفاظ روی دیوار را به صورت یکجا سفارش دهید تا به شما تخفیف داده شود و قیمت نهایی برای شما کمتر تمام شود.

  • نصب حفاظ بالکن

  از دیگر مواردی که به خانه شما زیبایی و امنیت می دهد، نرده تراس یا حفاظ بالکن است. شما می توانید حفاظ بالکن را با حفاظ دیوار و حفاظ پنجره خانه خود نیز ست کنید و طرح و مدل یکسانی را برای همه این حفاظ ها در نظر بگیرید.

  وجود حفاظ بالکن نیز مانع از پرت شدن کودکان و ورود بدون اجازه می شود و نصب آن برای تراس و بالکن خانه ضروری است.

  در حال حاضر انواع نرده تراس با رنگها و مدلهای مختلف ساخته می شود و شما می توانید مدل نرده تراس خانه خود را از میان صدها مدل متنوع انتخاب کنید.

  از میان تمام جنسها و طرح های نرده تراس، بیشتر افراد نرده فلزی بالکن را برای ساختمانشان می پسندند؛ زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم زیبا است.

  بعد از نصب نرده حفاظ بالکن، شما می توانید کف بالکن را با چمن مصنوعی بپوشانید و روی آن را با گلدان و حوضچه های کوچک مصنوعی باصفاتر کنید. بعد از اینکه نرده تراس نصب شد، می توانید داخل بالکن یا تراس از نورپردازی های خاص استفاده کنید تا زیباتر شود.

  در تراسها و بالکنهای بزرگ، بعد از نصب حفاظ بالکن می توانید مبل و صندلیهای چای خوری را در فضای بالکن قرار دهید و دورهمی های خود را در تراس برگزار کنید!قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی