جهان
 • شمار مبتلایان به ویروس کرونا در نوارغزه افزایش یافت

  در سایه تداوم اعمال محاصره رژیم صهیونیستی؛

  تداوم محاصره نوارغزه توسط رژیم صهیونیستی و به تبع آن کمبود دارو و تجهیزات پزشکی در این منطقه موجب شده است تا شمار مبتلایان به کرونا در غزه بیش از پیش افزایش یابد.
  شمار مبتلایان به ویروس کرونا در نوارغزه افزایش یافت

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری وفا، شمار فلسطینیان مبتلا به کرونا در نوارغزه بار دیگر افزایش یافته است. این درحالی است که تداوم محاصره نوارغزه توسط رژیم صهیونیستی باعث تشدید بیش از پیش بحران کرونا در این منطقه شده است.

  بر اساس این گزارش، طی ۲۴ ساعت گذشته حدود هزار نفر دیگر در نوارغزه به ویروس کرونا مبتلا شده اند. وزارت بهداشت فلسطین در نوارغزه اعلام کرد که با این احتساب شمار مبتلایان به کرونا در این منطقه از مرز ۱۴ هزار نفر عبور کرده است.

  این درحالی است که تاکنون نیز قریب به ۱۰۰ نفر در نوارغزه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند. درحالی که بحران کرونا در غزه روز به روز در حال تشدید شدن است و کمبود دارو و تجهیزات پزشکی در این منطقه به شدت احساس می‌شود اما رژیم صهیونیستی قصد ندارد به محاصره این منطقه پایان دهد.

  در همین حال، وزارت بهداشت فلسطین در نوارغزه از قریب الوقوع بودن یک فاجعه انسانی در این منطقه بر اثر تداوم محاصره رژیم صهیونیستی و شیوع گسترده ویروس کرونا، خبر داده است. پیشتر نیز «خضر حبیب» عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرده بود که صهیونیست‌ها مسئول اصلی تشدید بحران کرونا در نوارغزه هستند.

  وی گفته بود: هر چقدر که بحران کرونا در نوارغزه بیشتر تشدید شود، ما مسئولیت آن را متوجه رژیم صهیونیستی می‌دانیم. در سایه شیوع ویروس کرونا صهیونیست‌ها باید محاصره علیه ساکنان نوارغزه را لغو کنند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی