جهان
 • خروج نیروهای آمریکایی از عراق یک فریب است

  یک نماینده عراقی گفت که تصمیم برای خروج نیروهای آمریکایی از عراق فریب است و خروج این نیروها به طور جزئی رخ خواهد داد.
  خروج نیروهای آمریکایی از عراق یک فریب است

  به گزارش افکارنیوز،

   «فاضل جابر» نماینده عضو ائتلاف الفتح پارلمان عراق اعلام تصمیم خروج نیروهای آمریکایی از عراق را یک عملیات فریب و گمراه کردن دانست.

  «فاضل الجابر» به وبگاه المعلومه گفت که آمریکایی‌ها هیچ جدول زمانی برای خروج نیروهایشان ارائه نداده‌اند و از سوی دیگر خروج این نیروها به صورت جزئی خواهد بود.

  او افزود: «اعلام آمریکا برای خروج نیروهای خود از عراق عملیات مخفی‌کاری و فریب است؛ چرا که آمریکا اعلام کرده که بخشی از نیروهای خود را که در واقع ۵۰۰ نیرو هستند را خارج خواهد کرد و ۲۵۰۰ نیروی دیگر را باقی خواهد گذاشت.»

  الجابر تأکید کرد که اگر نیت حقیقی آمریکایی‌ها خروج نیروهایشان از عراق است، باید جدول زمانی مشخصی در توافق با دولت عراق ترسیم کرده و آن را در رسانه‌ها اعلام کنند.

  جنبش مقاومت اسلامی نجباء نیز پیش از این اعلام کرده بود که کاستن از تعداد اشغالگران آمریکایی در محاسبات واقعی مقاومت عراق جایگاهی ندارد و تا آخرین سرباز آمریکایی باید به ‌سرعت خاک این کشور را ترک کند.

  «کریستوفر میلر» سرپرست وزارت دفاع آمریکا سه شنبه هفته گذشته اعلام کرد که بخشی از نیروهای آمریکایی خاک عراق و افغانستان را ترک می‌کنند و تعداد نظامیان آمریکا در عراق از ۳۲۰۰ نفر به ۲۵۰۰ نفر کاهش می‌یابد.»

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی