جهان
 • چند نیروی امنیتی عراق در حمله تروریستی صلاح‌الدین کشته شدند

  حمله تروریستی در روستای المسحک از توابع شهر بیجی در استان صلاح الدین عراق با کشته و زخمی شدن چند نیروی امنیتی این کشور از الحشد الشعبی، پلیس و ارتش همراه شد.
  چند نیروی امنیتی عراق در حمله تروریستی صلاح‌الدین کشته شدند

  به گزارش مشرق، نهاد اطلاع رسانی امنیتی عراق روز شنبه جزئیات حمله تروریستی به نیروهای امنیتی در روستای المسحک استان صلاح الدین را اعلام کرد.

  این نهاد در بیانیه‌ای گفت: « یک بمب دستی شامگاه روز شنبه موجب منفجر شدن یک خودروی غیرنظامی تویوتا در مسیر الزویه المسحک شهر بیجی شد و وقتی که واحدی از نیروهای امنیتی مرکز پلیس المسحک و شماری از نیروهای الحشد الشعبی به مکان حادثه رسیدند، هدف تیراندازی  یک تک تیرانداز قرار گرفتند.»

  بر اساس این بیانیه، حادثه مذکور به شهادت یک افسر و یک نیروی مرکز پلیس المسحک و یک نیروی الحشد الشعبی و زخمی شدن یک نیروی پلیس و یک نیروی دیگر الحشد الشعبی شد، در حالی که سه نفر از سرنشینان خودروی سواری تویوتا هم که اعضای یک خانواده بودند زخمی شدند.

  در همین حال پایگاه خبری «صابرین نیوز» شمار کشته‌های این دو حادثه را ۹ نفر اعلام کرده و گفته که از این میان پنج نفر از نیروهای پلیس، دو نفر از نیروهای ارتش، یکی از نیروهای الحشد الشعبی و یک نفر هم غیرنظامی بوده است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی