اخبار خودرو
  • اقتدار مدیرعامل ایران خودرو با صدور احكام جديد

    پدال نیوز: هر چند از زماني كه عليرضا رزم حسيني سكان هدایت وزارت صمت را به دست گرفته است، همواره در محافل خبري و غير خبري سخن تغيير و تحولات در سطح كلان صنايع مختلف از جمله صنعت خودرو به گوش مي رسد، اما در روزهاي اخير تحولات جاده مخصوص با احكامي كه فرشاد مقيمي مديرعامل ايران خودرو صادر كرده است، رنگ و بويي متفاوت دارد.

    به گزارش پدال نیوز به نقل از عصر خدمات، در واقع مقيمي با صدور  سه حكم متفاوت در روزهاي اخير نشان داد، اقتدار در مديريت با پشتوانه برنامه ريزي  براي او از مهمترين اصول به شمار مي رود. زيرا در هفته هاي اخير زمزمه هاي تغييرات در جاده مخصوص به كيلومتر ١٤ رسيده بود، اما مقيمي با احكام جديد ثابت کرد، استراتژي هاي خاصي در ذهن دارد و برنامه های او برای ایران خودرو بلند مدت است.

    مقيمي با انتصاب مجيد باقري مدير حوزه مديرعامل خود به عنوان مديرعامل شركت تعاوني خاص ايران خودرو، سپردن صندلي رياست هيئت مدير آپكو به اشکان فربد و حكم حذف پست قائم مقام مديرعامل در بازاريابي و فروش، خبر از ادامه اجرای تئوری های  اصلاحی خود در بزرگ ترین خودروساز خاورمیانه داد.

    این در شرایطی است که در طول عمر مدیریت یک سال و چندماهه او در ایران خودرو، توانسته در دریای پر تلاطم صنعت دوام بیاورد و کشتی ایران خودرو را با اصلاحات مختلف در ساختارهای مالی و همکاری با قطعه سازان به سمت ساحل حرکت دهد.


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی