اخبار قیمت ها
 • خرید لوازم خانگی با بیش از ۳۰% تخفیف

  فروشگاه اینترنتی بانه۹۰ در نظر دارد به مدت محدود، تمامی لوازم خانگی موجود در بازار از قبیل یخچال، تلویزیون، لباسشویی، ظرفشویی و هر چیزی که به نظرتان می رسد را با تخفیف هایی بیش از ۳۰% برای مشتریان عرضه نماید.
  خرید لوازم خانگی با بیش از ۳۰% تخفیف

  به گزارش ایسنا، بنابراعلام بانه ۹۰، می توانید انواع لوازم ریز آشپزخانه از قبیل زودپز، پلوپز، غذاساز، انواع آبمیوه گیری و همزن، انواع اسپرسوساز و کلیه لوازمی که در آشپزخانه لازم است، با همان تخفیفات و اشانتیون ها خریداری نمایید.

  شرکت در این جشنواره ها که ابتدای هر ماه برگزار می شود، برای عموم آزاد است و هیچ قید و شرطی ندارد. پس فرصت را از دست ندهید و هر ماه با خرید از جشنواره کالا تخفیف بانه ۹۰، کلی تخفیف بگیرید و از خریدی به صرفه لذت ببرید.

  فروشگاه اینترنتی بانه ۹۰ ضمن عرضه تمامی لوازم خانگی و آشپزخانه، مشتریان گرامی را از اصالت کالاهای عرضه شده، اطمینان می دهد. گارانتی ۲۴ ماهه، خدمات پس از فروش ۵ ساله برای کلیه محصولات و تست محصولات به هنگام تحویل به مشتریان، همگی گویای اصالت محصولات بانه ۹۰ هستند.

  سابقه درخشان فروشگاه اینترنتی بانه ۹۰ در زمینه عرضه لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه نشان از اعتماد مشتریان گرامی می باشد. این فروشگاه حتی برای خرید راحت و آسان تر، مشاورانی را جهت راهنمایی و مشاوره و همچنین مطالبی را در وبسایت بانه ۹۰ قرار داده که مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به این مشاوران و یا مطالب، به راحتی اجناس اصل را از نسخه تقلبی تشخیص داده و حتی محصولاتی را که نیازهای ایشان  را برآورده می کنند، به سهولت انتخاب نمایند.

  تمامی این فرصت ها تنها در فروشگاه بانه ۹۰ ایجاد شده و فراتر از آن، در جشنواره تخفیفاتی کالا تخفیف بانه ۹۰ می توانید از کلی مزایا و به صورت یکجا سود ببرید. شما می توانید جهاز عروستان را با بیش از ۳۰% تخفیف از این جشنواره و تنها از فروشگاه بانه ۹۰ تهیه نمایید.

  از مزایای دیگر خرید از فروشگاه بانه ۹۰ ارسال رایگان، نصب رایگان و امکان برگشت کالا تا ۷ روز می باشد که این گزینه ها نیز می تواند به عنوان بخشی از تخفیفات و اشانتیون های محصولات بانه کالا به تمامی مشتریان گرامی ارائه شود.

  انتهای رپرتاژ آگهیقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی