اخبار طلا و سکه
 • طلا و نا امیدی برای افزایش قیمت+تحلیل تکنیکال

  قیمت طلا در روز های اخیر به شکل قابل توجهی کاهش داشته است و بسیاری معتقدند که همچنان نیز به کاهش قیمت خود ادامه خواهد داد.

  طلا باز هم صعود خواهد کرد+تحلیل تکنیکال


  قیمت طلا در روز های اخیر به شکل قابل توجهی کاهش داشته است و بسیاری معتقدند که همچنان نیز به کاهش قیمت خود ادامه خواهد داد.

  در هفته گذشته معاملات طلا با قیمت 1957 دلار آغاز شده و با 1864 دلار به پایان رسید که حدود 90 دلار کاهش قیمت را از خود نشان داد.

  این کاهش قیمت طلا باعث شد که طلا در پایین تر از میانگین پنجاه روز گذشته خود قرار بگیرد. با نگاه به این موضوع می توان این نتیجه را گرفت که احساسات صعودی در بازار طلا به شدت کاهش یافته است و روندی نزولی پیدا کرده است.

  هرچند باید توجه داشت که اگر به میانگین تحرک قیمت طلا در بازه های صد روزه و دویست روزه نگاه کنیم متوجه می شویم که طلا همچنان دارای قدرت صعودی می باشد.

  نمودار های طلا در حال حاضر در حال نشان دادن یک تمایل صعودی کوتاه مدت می باشد اما درباره بلند مدت نمی توان به شکل قطعی نظر داد.

  در روز های آینده قدرت بالای دلار اجازه صعود های قدرتمند را به طلا نداده اما انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و بالا رفتن آمار مبتلایان به ویروس کرونا می تواند دلیل صعود قیمت طلا باشد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی