اخبار بازار ارز
 • تسریع در تخصیص ارز واردات نهاده های دامی در ازای پرداخت وجه

  مدیرعامل اتحادیه تعاونی عشایری دامداران متحرک به طراحی کارت هوشمند عشایری اشاره کرد و گفت:در شرف انعقاد قرار داد طراحی کارت هوشمند عشایری هستیم و قرار است تمام اطلاعات مرتبط با عشایر در این کارت قرار گیرد.

  به گزارش ایسنا، خرم همچنین از راه اندازی سامانه عرضه دام و صنایع دستی عشایر به بازار مصرفی و انعقاد تفاهم نامه فرآوری گیاهان دارویی خبرداد.

  او به تامین نهاده های دامی مورد نیاز عشایر اشاره کرد و ضمن درخواست از دولت  برای تخصیص ارز مورد نیاز واردات نهاده دامی و حمایت از این موضوع گفت: برخی افراد برای تسریع در تخصیص ارز واردات نهاده های دامی درخواست وجه کردند و این درخواست ابتدا از ۱۶ سکه شروع شد و سپس افزایش یافت. این افراد ارتباطاتی داشتند و ظاهرا می خواستند از این نمد برای خود کلاه بسازند.

  مدیرعامل اتحادیه تعاونی عشایری به قیمت دام زنده عشایر اشاره کرد و گفت: قیمت تمام شده دام زنده برای عشایر ۴۰ تا ۴۲ هزار تومان است اما در شرایطی که دسترسی به دام عشایر سخت است  ۳۵ تا ۳۷هزار تومان خریداری می شود و درصورت تدوام شرایط عشایر دیگر  دامداری را کنار خواهند گذاشت.

  خرم در پاسخ به این سوال که گفته می شود قاچاق دام توسط عشایر صورت می گیرد و آیا این موضوع صحت دارد،گفت: بنده به این موضوع باور ندارم و اطلاعی هم از آن ندارم.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی