شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
ارزهای دیجیتال
 • طلا یا دلار؛ برنده کدام‌یک خواهد بود؟

  بازار در تعطیلی روز کارگر آمریکا آرام گرفته است؛

  اقتصادنیوز : امروز باوجود تعطیلی آمریکا و کانادا بازار اونس طلا، شاخص دلار، نفت خام و رمزارز بیت کوین تغییراتی اندک داشتند.
  طلا یا دلار؛ برنده کدام‌یک خواهد بود؟

  به گزارش اقتصادنیوز، امروز بازار‌های بورس کالای نیویورک به مناسبت روز کارگر تعطیل است، با این حال، بازار‌های دیگر جهان همچنان به کار خود ادامه می‌دهند.مهم‌ترین این بازار‌ها بازار بورس هنگ‌کنگ،  سیدنی و لندن هستند.

  >>>> بیشتر بخوانید

  تعطیلی بازار‌ها در روز دوشنبه به مناسبت روز کارگر

  امروز در بازار نیمه تعطیل جهان چه می‌گذرد؟

  اگرچه توان تاثیر‌گذاری این بازار‌ها بر اونس طلا، به اندازه بازار بورس کلای نیویورک نیست، اما قیمت لحظه‌ای اونس طلا 3 دلار تا کنون کاهش قیمت داشته و به قیمت 1931 دلار رسیده است. دلیل کاهش نامحسوس، افزایش بسیار اندک و 0.10 درصدی شاخص دلار به 92.90 بوده است.

  بازار‌ها

  از نگاه تحلیل‌گران، مهمترین محرک تأثیر گذار این هفته بر بازار طلا، شاخص دلار خواهد بود. به گفته بیل باروش از بلو‌لاین‌فیوچرز «حال نوبت دلار است که افزایش یابد». البته این افزایش به گفته تحلیل‌گران دیگر، مانند نیل‌ کریستینسن از کیتکو و بارت ملیک از تی‌دی سیکیوریتیز کوتاه مدت و محدود خواهد بود. دلیل آن نیز، سقف 94 واحدی شاخص دلار و چشم‌انداز تورمی اقتصادی آمریکا  است. 

  نمودار شاخص دلار

  نزولی شدن قیمت ها در بازار نفت خام و بیت کوین

  بازار قیمت نفت خام نیز روندی نزولی دارد و 0.5 درصد نسبت به دیروز قیمت آن کاهش داشت. قیمت فعلی نفت خام بر روی 39.2 دلار قرار دارد.

  همچنین روند رمزارز بیت‌کوین که در ماه گذشته ریزشی بود، دیروز باز هم 1.32 درصد کاهش قیمت داشت و در کانال 1100 دلار در حال نوسان است. 

  این مطلب برایم مفید است
  35 نفر این پست را پسندیده اند


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی