شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • روند نزولی طلا همچنان ادامه دارد

  قیمت طلا از ابتدای این هفته روندی کاهشی داشته و در روز سه شنبه نیز با یک سقوط عمیق مواجه شد. اما به نظر می رسد این پایان ماجرا نیست.

  روند نزولی طلا همچنان ادامه دارد


  قیمت طلا از ابتدای این هفته روندی کاهشی داشته و در روز سه شنبه نیز با یک سقوط عمیق مواجه شد. اما به نظر می رسد این پایان ماجرا نیست.

  از زمان رسیدن طلا به بالای 1900 و 2000 دلار کارشناسان زیادی پیش بینی می کردند که در قیمت طلا یک تصحیح صورت خواهد گرفت و طلا را حتی تا زیر 1900 دلار بازخواهد گرداند.

  این تصحیح قیمت بالاخره در روز سه شنبه و پس از ثبت واکسن کرونای روسی اتفاق افتاد و طلا بیش از صد دلار سقوط را تجربه کرد.

  دیروز قیمت طلا شروع نزولی داشت و سپس با گذشت روز صعودی شده و بخشی از قیمت از دست رفته خود را بازیابی کرد و به حدود 1930 دلار رسید.

  هر انس طلا در حال حاضر نیز 1929 دلار می باشد که تحت تاثیر داده های اقتصادی مختلف ایالات متحده است. در روز های آینده نیز طلا همچنان دستخوش تغییرات بسیاری خواهد شد که متاثر از داده های اقتصادی مانند تولیدات صنعتی ایالات متحده می باشد.

  کارشناسان طلا با وجود اعتقاد به صعودی بودن طلا به طور کلی به شکل دقیقی نمی توانند حرکات روز های آینده و به خصوص هفته آینده طلا را مشخص کنند.

  نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما هفته آینده طلا بالا تر از اکنون قرار خواهد گرفت و یا به روند نزولی خود ادامه خواهد داد؟قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی