شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • مقام امنیتی روسیه خواستار آزادی شهروندان روسی در بلاروس شد

  با رد برخی اتهامات جاسوسی؛

  رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه خواستار حل و فصل دوستانه بازداشت شهروندان روس در بلاروس شد و برخی اتهامات جاسوسی به این شهروندان را رد کرد.
  مقام امنیتی روسیه خواستار آزادی شهروندان روسی در بلاروس شد

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «سرگئی ناریشکین» رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه خواستار حل و فصل دوستانه بازداشت شهروندان روس در بلاروس شد.

  در این ارتباط «ناریشکین» با اعلام اینکه سرویس اطلاعات خارجی روسیه اوضاع و واکنش دیگر کشورها را در ارتباط با مسائل اخیر در بلاروس به دقت زیرنظر دارد، گفت: مسکو انتظار دارد این اتفاق پس از مدتی حل و فصل شود، چون حل و فصل این موضوع به نفع تقویت روابط دوستانه و برادرانه بین کشورهاست.

  این مقام امنیتی روسیه در عین حال برخی گزارش‌ها در ارتباط با دستگیری ۳۳ شهروند روسی در بلاروس به اتهام جاسوسی رد کرد و گفت: خواص سیاسی و برخی دولت‌های اروپایی این اتفاق را نوعی صحنه‌سازی در نظر می‌گیرند.

  هفته گذشته مقامات بلاروس از دستگیری ۳۳ شهروند روس در حومه مینسک، پایتخت بلاروس خبر داده بودند. برخی رسانه‌های بلاروس دستگیری این افراد را به اتهام جاسوسی برای روسیه عنوان کرده بودند.

  در واکنش به دستگیری این افراد، سفیر روسیه در بلاروس خاطرنشان کرده بود که افراد بازداشت شده با حوادث مربوط به اوضاع سیاسی کشور همسایه ما (بلاروس) هیچ ارتباطی ندارند و افراد دستگیر شده می‌بایست روز ۲۵ جولای از مینسک به یک کشور دیگر سفر کنند و قصد نداشتند در بلاروس مدت طولانی بمانند اما دیر کرده و به پرواز نرسیدند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی