شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • حامیان تروریسم شاهد فروپاشی طرحهای خود در سوریه هستند

  وزیر دفاع سوریه:

  وزیر دفاع سوریه اعلام کرد که تروریسم رو به قهقراست و حامیان آن به طور عینی فروپاشی برنامه های خود را به برکت پایداری اسطوره ای سوری، می بینند.
  حامیان تروریسم شاهد فروپاشی طرحهای خود در سوریه هستند

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، علی ایوب وزیر دفاع سوریه اعلام کرد که تروریسم رو به قهقراست و حامیان آن به طور عینی فروپاشی برنامه های خود را به برکت پایداری اسطوره ای سوری، می بینند.

  وی ضمن تمجید از پایداری ارتش سوریه گفت: سوریه امروز در رویارویی با تروریسم به جهانیان الگویی را ارائه می دهد.

  وزیر دفاع سوریه بر عهد  ارتش این کشور برای پاکسازی کل سوریه از لوث تروریستها و حامیان آنها تاکید کرد و افزود: ما استوار می مانیم تا پیروزی محقق شود و ما گزینه دیگری نداریم و این موضوعی است که بشار اسد رئیس جمهور سوریه بارها آنرا مورد تاکید قرار داده است. 

  علی ایوب تاکید کرد: جنگ ما علیه تروریسم تا ریشه کنی آن هرجا که باشد، ادامه خواهد یافت؛ همانطور که بسیاری از مناطق را از لوث تروریستها آزاد کردیم، وجب به وجب سوریه را از دست تروریستها آزاد می کنیم و گزینه ای غیر از پیروزی نداریم.

  وی با اشاره به اینکه سوریه در مقابله با تروریستها تنها نیست،، اعلام کرد: ما تنها نیستیم، بلکه در این جنگ دوستان با ما هستند. متحدان واقعی و فعال. انشاءالله ما پیروز خواهیم شد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی