شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • ۱۸ نفر در انفجار ناو آمریکا مجروح شدند/چرا واشنگتن سکوت کرده است؟

  نورنیوز نوشت: با گذشت نزدیک به سه ساعت از وقوع انفجار در ناو هواپیمابر «یو اس اس بونهام ریچارد» در پایگاه دریایی سن دیگو در جنوب غربی آمریکا هنوز وزارت دفاع و یا نیروی دریایی این کشور در مورد چگونگی و علل وقوع این رخداد که در منطقه ای نظامی و حفاظت شده بوقوع پیوسته واکنشی نداشته اند.

  دقایقی قبل صفحه رسمی ارتش ایالات متحده در توییتر با انتشار خبری کوتاه از مجروح شدن ۱۸ ملوان در اثر انفجار و آتش سوزی صبح امروز در ناو هواپیمابر این کشور خبر داد اما اشاره ای به علت حادثه نکرد.

  در حالی که ناو هواپیمابر «یو اس اس بونهام ریچارد» در لنگرگاه پایگاه دریایی سن دیگو در وضعیت غیرعملیاتی بوده است وقوع انفجار نسبتا سنگین در این شناور غول پیکر ابهامات زیادی را بوجود آورده است.

  کاربران آمریکایی فعال در شبکه های اجتماعی ساعاتی پس از انتشار اولین عکسها و فیلمها از انفجار و سپس آتش سوزی در این شناور نظامی با اشتراک گذاری تصاویر متعدد، نسبت به سکوت مقامات نظامی آمریکا در مورد این رخداد اظهار تعجب کردند. این رخداد می تواند در آستانه انتخابات ریاست جمهوری به چالشی جدید برای دونالد ترامپ که هنوز درگیر عواقب سوء مدیریت خود در مدیریت شیوع کرونا در این کشور است مبدل شود.

  ۳۱۰ ۳۱۰قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی