شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • انتفاضه فلسطین محقق می‌شود و منتظر کسی نمی‌ماند

  نماینده جهاد اسلامی در لبنان:

  نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان از امت عربی و اسلامی خواست برای خنثی کردن پروژه صهیونیستها در الحاق کرانه باختری وارد عمل شوند.
  انتفاضه فلسطین محقق می‌شود و منتظر کسی نمی‌ماند

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «احسان عطایا» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان خاطر نشان کرد: از امت عربی و اسلامی و تمام آزادگان جهان می خواهیم هرچه سریعتر برای کمک به ملت فلسطین در راستای خنثی کردن پروژه صهیونیستها در الحاق کرانه باختری وارد عمل شوند.

  وی افزود: موضع گیری جنبش جهاد این خصوص کاملاً مشخص و ثابت است. ما در برابر طرح الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی می ایستیم.

  عطایا اظهار داشت: ما باید توجه افکار عمومی جهان را به مقاومت خود علیه دشمن صهیونیستی جلب کرده و اعلام کنیم که این مقاومت تا زمان باقی ماندن اشغالگری صهیونیستها علیه خاک فلسطین ادامه خواهد داشت.

  وی افزود: مبارزه ما با صهیونیستها تنها به پروژه الحاق کرانه باختری منحصر نمی شود بلکه تا زمان آزاد سازی کل فلسطین ادامه خواهد داشت. ما به عنوان فلسطینی ها نباید اجازه دهیم که صهیونیستها و آمریکایی ها توجه افکار عمومی را از آرمان فلسطین دور کنند.

  عطایا خاطر نشان کرد: تشکیلات خودگردان فلسطین باید از فرصت به وجود آمده برای آغاز انتفاضه فراگیر علیه پروژه صهیونیستها در قدس و کرانه باختری نهایت استفاده را کند چرا که اوضاع در داخل فلسطین به سمت انفجار حرکت می کند. انتفاضه فلسطینی ها منتظر کسی نخواهد ماند و محقق می شود.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی