شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • نتانیاهو مناطق جدیدی را به نقشه الحاق کرانه باختری اضافه کرد!

  تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد:

  تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تل آویو نقشه جدیدی از الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی تهیه کرده که با نقشه آمریکا تفاوت دارد.
  نتانیاهو مناطق جدیدی را به نقشه الحاق کرانه باختری اضافه کرد!

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس العربی، تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که نقشه ای تل آویو برای الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی آماده کرده با نقشه آمریکا در چارچوب طرح معامله قرن تفاوت دارد.

  بر اساس گزارش تلویزیون رژیم صهیونیستی، در نقشه تدوین شده از سوی تل آویو، مساحت بیشتری از کرانه باختری به اراضی اشغالی الحاق می شود.

  در این گزارش آمده است: اسرائیل پیشنهاد الحاق زمین های اطراف شهرک ها به همراه ۲۰ شهرک جدید که در نقشه های آمریکا نیامده، را مطرح کرده است.

  در این گزارش گفته شده است که نقشه ارائه شده از سوی رژیم صهیونیستی در واقع «اصلاح» نقشه آمریکا در طرح معامله قرن محسوب می شود.

  منابع صهیونیستی اعلام کردند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تلاش کرده در این نقشه تقریبا نسبت ۳۰ درصد از کرانه باختری و الحاق آن به اراضی اشغالی حفظ شود و پیشنهاد داده یک منطقه به اسم «بیابان یهودا» در کرانه باختری به عنوان جبران الحاق کرانه باختری به فلسطینی ها داده شود!

  نتانیاهو در حالی اقدام به اضافه کردن مناطق جدید به پروژه الحاق می کند که گروه های فلسطینی مخالفت کامل خود را با اصل طرح الحاق اعلام کرده اند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی