شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار خودرو
 • رشد نزدیک به 2 برابری فروش ایران خودرو +جدول

  فروش ۳ماهه نخست به بیش از ۴۵ هزار میلیارد ریال رسید؛

  پدال نیوز: جمع کل درآمد‌های عملیاتی این شرکت در سه ماهه نخست امسال به ۴۵ هزار و ۹۸ میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد در حدود ۱۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

  به گزارش پدال نیوز به نقل از بورس نیوز، شرکت ایران خودرو در خرداد ماه و بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت موفق به کسب درآمد عملیاتی ۲۷ هزار و ۱۳۲ میلیارد ریالی شده و این میزان فروش با توجه به افزایش محسوس مقادیر فروش شرکت نسبت به اردیبهشت ماه در حدود ۱۰۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

  به این ترتیب جمع کل درآمد‌های عملیاتی این شرکت در سه ماهه نخست امسال به ۴۵ هزار و ۹۸ میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد در حدود ۱۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

  لازم به ذکر است، مقادیر فروش تجمیعی شرکت در سه ماهه نخست امسال به بیش از ۷۶ هزار و ۳۷۰ دستگاه خودرو رسیده و این میزان فروش در سه ماهه نخست سال ۹۸ معادل ۵۱ هزار و ۸۶۵ دستگاه بوده است.


  نرخ فروش محصولات شرکت در ماه گذشته با نوسان همراه بوده و در حالی که نرخ محصول دنا با ۵.۵ درصد افزایش به ۸۲۱ میلیون ریال رسیده، نرخ فروش محصولات گروه پژو و سمند با کاهش قیمت همراه بوده اند. نرخ محصولات گروه سمند بیش از ۲۲ درصد کاهش قیمت را تجربه کرده و دلیل این موضوع می‌تواند ایفای تعهدات گذشته این خودروساز که با نرخ‌های سال گذشته می‌بایست اعمال شود، باشد.


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی