شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • رئیس ایکس باکس لایو از مایکروسافت جدا می‌شود

  دن مک‌کالک، رئیس ایکس‌باکس لایو پس از ۱۵ سال مایکروسافت و بخش ایکس باکس را ترک می‌کند.
  رئیس ایکس باکس لایو از مایکروسافت جدا می‌شود

  یکی از مهم‌ترین بخش‌های ایکس ‌باکس در این سال‌ها را می‌توان ایکس باکس لایو (Xbox Live) یا همان سرویس مربوط‌به بازی‌های آنلاین و محتوای دیجیتال کنسول‌های مایکروسافت دانست. به‌تازگی با خبر شدیم که دن مک کالک، رئیس ایکس‌باکس لایو تصمیم به ترک مایکروسافت گرفته و به‌زودی به شرکت جدیدی ملحق خواهد شد.

  مک‌کالک این خبر را ازطریق توئیتی منتشر کرده و می‌گوید: «پس از ۱۵ سال حضور در تیم ایکس‌باکس، اینجا را ترک خواهم کرد. در این سال‌ها دوستان بسیار زیادی پیدا کردم، چیزهای بی‌شماری یاد گرفتم و در مجموع دوران فوق‌العاده‌ای را پشت‌سر گذاشتم. در مورد مقصد جدید خود بسیار هیجان‌زده هستم و آن‌را به‌زودی با شما درمیان خواهم گذاشت و مطمئنم برای شما هم خیلی جالب خواهد بود. از همه‌ی شما ممنونم!»

  این عضو قدیمی مایکروسافت در این سال‌ها نقش مهمی در حفظ کیفیت ایکس‌باکس لایو داشته و این بخش از کنسول‌های ایکس‌باکس را همواره به‌عنوان یکی از نقاط قوت این پلتفرم‌ها حفظ کرده بود؛ شبکه‌ای که بیش از ۹۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و بدون شک در کنسول ایکس باکس سری ایکس هم اهمیت بالایی برای مایکروسافت خواهد داشت و باید صبر کرد و دید چه‌کسی جایگزین مک‌کالک در این پست می‌شود.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی