شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • هزاران تظاهرکننده سودانی خواستار "تصحیح روند انقلاب"‌ شدند

  هزاران تظاهرکننده سودانی در خارطوم پایتخت این کشور و مناطق مختلف در پاسخ به فراخوان برگزاری تظاهرات میلیونی "تصحیح روند انقلاب" تظاهرات کردند.
  هزاران تظاهرکننده سودانی خواستار "تصحیح روند انقلاب"‌ شدند

  به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، هزاران معترض با در دست داشتن پرچم‌های کشور و با سر دادن شعارهایی خواستار "قصاص، بازسازی سیستم‌های امنیتی و محاکمه شخصیت‌های نظام سابق و تعیین فرمانداران غیرنظامی" شدند.

  این تظاهرات در پاسخ به فراخوان تجمع شاغلین سودان (از مهمترین گروه‌های تشکیل دهنده خیزش مردمی معترضان) برگزار شده که خواستار برگزاری تظاهرات میلیونی با عنوان "تصحیح روند" برای تکمیل خواسته‌های انقلابی شده بودند؛ انقلابی که عمر البشیر را از قدرت ساقط کرد.

  هفته گذشته عبدالله حمدوک، نخست وزیر سودان توافقی را با گروه‌های "اعلامیه آزادی و تغییر" در خصوص اجرای اصلاحات وزارتی و آغاز فوری تشکیل شورای قانون‌گذاری و تعیین فرمانداران غیرنظامی در این کشور اعلام کرد.

  حاضران در این نشست بر تعیین فرمانداران غیرنظامی و آغاز فوری تشکیل شورای قانون‌گذاری با در نظر گرفتن کرسی‌های اختصاصی برای فراکسیون صلح (جنبش‌های مسلح مذاکره کننده با دولت) تاکید کردند.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی